Jak w tytule- nie mam czym zresetować pampersa, próbowałem SSC w najnowszej wersji 4.3, ale nie obsługuje mojego urządzenia, próbowałem również Epson Adjustment ale ten z kolei nie widzi mojej drukarki, pokazuje błąd komunikacji. Jest jeszcze możliwość zresetowania przez USB Redirector, ale to się odbywa gdzieś w Rosji, trzeba się połączyć z jakimś Saszą i oni to robią online, ale przyznam się szczerze, że tej możliwości się wystraszyłem
Może znacie jakieś serwisowe oprogramowanie, które podoła temu zadaniu? Może być płatne, byle nie za dużo![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami