Bardzo fajna fotografia ze świetnym klimatem... surowo, dziko i lekko posępnie - super.
Pozdrawiam.
Szukaj
Bardzo fajna fotografia ze świetnym klimatem... surowo, dziko i lekko posępnie - super.
Pozdrawiam.
Surfingujące buty.
Ja jestem nieobiektywny przy Twoich zdjęciach. Pięknie pokazujesz góry - a tutaj do tego WODA !![]()
dodajecie wiary... dzięki
ps chyba sobie kupię jakieś grubsze nd na te wody![]()
Skontaktuj się z nami