Z niedzieli.
Szukaj
Ciekawa konwersja. Mnie się podoba.
jak zwykle bdb![]()
nie przepadam za krajobrazem bez koloru lecz w tym przypadku bardzo fajnie Ci to wyszlo
pozdr.
nikony dwa i jakies szkła
Ladne B&W a kadrowo tez niczego sobie![]()
Nikon http://greg77.com/
Podoba mi sie zarówno kadr jak i konwersjaładnie zaświecilo na szczytach
![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
Dobre BW
Dzięki - teraz tam biało...
Skontaktuj się z nami