Witam brać fotograficzną. posiadam karty cf Extreme III 30mb/s 4gb i 8gb. Po po 6 miesiącach użytkowania chcąc zgrać fotki do kompa poprzez adapter pokazuje się komunikat, że mam sformatować kartę. Zainstalowałem sobie program do odzyskiwania danych - odzyskuję. Zaczyna mnie to denerwować. Wcześniej miałem d90 i karty sd. Nie miałem z nimi żadnych problemów. Dlatego mam pytanie: Jaki adapter by się nadał - z cf na sd. Zapisuję pliki w RAW i JPG.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami