przeczytałem już duuzo forum i chciałbym się zapytać czy za 2000PLN (budżet za jakiś miesiąc może wzrosnąć do 2500PLN) jest szansa wyrwać jakiegoś używanego d90 z małym przebiegiem i jakimś szkłem? czy może lepiej szukać nie zmęczonego d80? chyba ze jakiś inny aparat byłby lepszy ale wątpię ze coś będzie :P
co mam zamiar fotografować?
- zawody sportowe (regaty z pokładu motorówki, czasami mecze głównie na hali)
- jakieś wycieczki i inne duperele
- trochę krajobrazów ( jeziora i inne cuda pod domem dają jakieś pole manewru)
czyli chyba ogólnie wszystko
szkła na początek jakieś 18-55 może 18-70 a na wiosnę ogarnąć jakiś niedrogi zoom.
d5000 jakoś nie przypadł mi do gustu wiec odpada. d90 i d80 o wiele lepiej mi do dłoni pasują
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami