Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Canon EOS 60D

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Seria dwucyfrowa celuje już w amatorów
    Canon 400d plus kilka szkiełek i coś do błyskania - to już przeszłość
    D7000|D7200|Sigma 17-50|N35 1,8|N18-105 VR|N70-300 VR|SB-800
    moje pstryki

  3. #3

    Domyślnie

    Masakra jakaś, wykastrowali strasznie ten aparat.
    Pozdrawiam Karol

  4. #4

    Domyślnie

    Dokładnie takie samo wrażenie odniosłem - jak zobaczyłem 50D gdy go wypuścili to było takie duże "HMMMM", że może nawet człowiek by się przesiadł... nowe 60D przypomina mi Sony Alfę z entry level i jeszcze ten kretyński wynalazek jak odchylany ekranik... kolejna rzecz wspaniale nadająca się do ustawicznego serwisowania... mam nadzieje że nikon tego nigdy nie wprowadzi w serii Dxxx i Dx...
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  5. #5

    Domyślnie

    Można przypuszczać, że cena 50D poszybuje w górę

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    nowe 60D przypomina mi Sony Alfę z entry level
    Dokładnie takie samo wrażenie odniosłem.



  6. #6

    Domyślnie

    skończy się onanizm sprzętowy w temacie magnezowych korpusów i tak ich szczelność (XXD i 7D) jest iluzoryczna, tak naprawdę to mało który użytkownik XXD potrzebuje magnezowego korpusu, jak już wielokrotnie pisałem czekam na kolejny ruch czyli na pełnoklatkowca w wersji plastic-fantastic mały, lekki , oczywiście bez gripa.
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  7. #7

    Domyślnie

    Nie ma co się dziwić 50d był zbyt blisko 7D więć musieli obniżyć nieco półkę 60d w sumie szkoda ...

  8. #8
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    i jeszcze ten kretyński wynalazek jak odchylany ekranik... kolejna rzecz wspaniale nadająca się do ustawicznego serwisowania... mam nadzieje że nikon tego nigdy nie wprowadzi w serii Dxxx i Dx...

    Dlaczego od razu kretyński, to że nie potrafisz dla niego znaleźć zastosowania, nie znaczy że nie będzie przydatny dla innych.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  9. #9

    Domyślnie

    no i jest nowy ficzer:
    zaawansowane funkcje kreatywne z Basic +
    to wyraźnie pozycjonuje ten korpus i przy okazji dwucyfrową serię
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  10. #10

    Domyślnie

    Ale ja wiem gdzie można go zastosować - tylko w praktycznie 2 miejscach - fotografując z nad głowy - osobiście jeszcze mi się nie zdarzyło i raczej mało komu się zdarza w ogóle kiedykolwiek tak robić, a drugi to macro i mimo że jakiś czas temu chyba z ponad 80% moich fotek to było macro i czasem owszem by się może przydało to łatwo się można bez tego obejść a dwa że jak się wie jak działa LV w Nikonie to od razu można to spisać na straty
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •