Close

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 113
  1. #1
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    562

    Domyślnie Biblia ślubnego fotografa

    Jak w tytule czyli pierwszy e-book w tej tematyce http://www.biblia-fotografa.pl
    Może zaciekawić ?
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Nie widziałem jeszcze nic w tej tematyce więc na pewno jest to ciekawa propozycja, ale jak dla mnie cena wysoka jak na ebook...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pchelek Zobacz posta
    Nie widziałem jeszcze nic w tej tematyce więc na pewno jest to ciekawa propozycja, ale jak dla mnie cena wysoka jak na ebook...
    dokładnie, wersja drukowana z przykładowymi zdjęciami tak, ale 89zł za ebook...

  4. #4

    Domyślnie

    może niedługo ktoś wrzuci na darkwarez bądź torrenty
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety teraz jest fala na wszelkie warsztaty i inne atrakcje, które z dnia na dzień uczynią z nas fotografów ślubnych. Jest popyt to i towar się robi, jednak przeczytanie tuzina ebooków niewiele pomoże, bo zdjęcia trzeba po prostu robić.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bazej Zobacz posta
    może niedługo ktoś wrzuci na darkwarez bądź torrenty
    może się zrzucimy w 5 osób i będziemy mieli ; )
    a tak serio, to kupił ktoś? jest ktoś w stanie powiedzieć czy warto? mogliby jakieś fragmenty zapodać, a nie sam spis treści... bo jeśli to ebook w stylu "nie ma doskonałej recepty" (co niby jest logiczne, ale jak już kupię to chciałbym wyczytać z niego coś, o czym "pospolicie" się nie mówi i nie jest sprawą oczywistą) to ja dziękuję bardzo ;D
    D5 | D850 | D810 | D800 | AF-P N10-20VR | N24-70G ED | N24-70E VR| N24/1,8G ED | N50/1,8G | N85/1,8G | N70-200/2,8E VR | N200-500/5,6E VR | N300/2,8G VRII | N400/2,8E FL | N500/4G VR | N600/4G VR | TC x1,4 III | TCx1,7 II | TCx2,0 III | SB-300 | SB-700 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  7. #7
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    otóż to
    powinny być dwa różne fragmenty książki dostępne plus z dwa zdjęcia, żebyśmy widzieli na jakim poziomie jest ta książka
    w księgarni możesz przejrzeć ksiązke i chociaż z grubsza ocenić czy jest to coś co ci odpowiada, a 89zł w całkowite ciemno wydawać ?

  8. #8
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  9. #9

    Domyślnie

    jestem po lekturze pierwszych 40 stron i w sumie polecam
    dobrze sie czyta, calosc pisana calkiem przyzwoitym jezykiem, bez monotonii. Tresc rowniez ok.
    za duzo nie moge powiedziec, bo malo przeczytalem, ale bardzo spodobal mi sie rozdzial o sprzedazy i ofercie. Na pewno z tego skorzystam, bo jest wiele cennych wskazowek dla raczkujacych w branzy
    mysle, ze rowniez osoby majace pewne doswiadczenie i wlasna firme znajda cos dla siebie np. wskazowki dotyczac portfolio, czy wyzej wspomnianej oferty dla klientow

    ps. w czwartek chyba pokonam calosc, bo mam przed soba 6 godzin w pociagu

  10. #10

    Domyślnie

    Te pare fragmentów brzmi bardzo interesująco. Patrząc na cenę 89zł jako inwestycję w biznes chyba nie jest tak źle

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •