Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: siostry:))

  1. #1

    Domyślnie siostry:))

    Dziś chciałabym pokazać Wam ostatnio zrobione zdjęcie z dwoma sympatycznymi dziewczynkami w roli głównej + stary przedwojenny wózek) Jak zawsze- liczę na Wasze oceny))


  2. #2

    Domyślnie

    powiem tylko tyle - super
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Wałbrzych
    Posty
    349

    Domyślnie

    Dla mnie ok, ale zrobilbym cos z tlem tz.wygladzilbym czy jak kto woli rozmyl Bo nie podoba mi sie ta struktura tla "chinskiego" polipropylenowego (oczywiscie bez urazy). Dlatego ja osobiscie uzywam tel kartonowych (Savage, Colorama). Ale jesli chodzi o kadr to jest super

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniek750 Zobacz posta
    Dla mnie ok, ale zrobilbym cos z tlem tz.wygladzilbym czy jak kto woli rozmyl Bo nie podoba mi sie ta struktura tla "chinskiego" polipropylenowego (oczywiscie bez urazy). Dlatego ja osobiscie uzywam tel kartonowych (Savage, Colorama). Ale jesli chodzi o kadr to jest super
    Dzięki za opinię- mi osobiście też nie bardzo "leży" to tło- ale oczywiście musi leżeć ze względu na finansową stronę. Jak tylko będzie mnie stać- na pewno będę używała kartonowych) Poza tym te "chińskie" nie są najgorsze, jak w miarę daleko od tła stanie model - gubią wtedy w GO swoją strukturę i wygląda to całkiem do rzeczy. Niestety w tym konkretnym wypadku o odsuwaniu modeli od tła nie było mowy) Poza tym jakoś mi ta faktura tła pasuje do tego konkretnego zdjęcia- ale oczywiście szanuję Twoje zdanie- co człowiek, to gust) Pozdrawiam

    TOMEK K- dziękuję)

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjecie...a wozek czad

  7. #7

    Domyślnie

    Świetna fota. Co do tła to wg mnie jak najbardziej pasuje do stylizacji. Gładkie tło mogłoby nie oddać klimatu. Trochę ta winieta dziwna - od góry jest a od dołu nie Ale to już czepialstwo.
    Pozdrawiam
    Michał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •