Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie BMW M5 zdjęcia samochodu

    To dla mnie nowy temat fotografi, jesli ma ktos konstruktywne uwagi, to prosze pisac. Dotychczas duzy problem mam ze zdjeciami auta w ruchu z rozmytym tlem; wlasciwie jeszcze nie probowalismy takich robic, ale czas pokaze moze sie uda, bo na pewno beda kolejne sesje samochodowe.






    Nieco wiecej zdjec tutaj: http://www.blog.afot.eu/?p=150
    Ostatnio edytowane przez darius_Er ; 21-08-2010 o 10:05

  2. #2

    Domyślnie

    2 i 3 za ciemne pozostałe też mi nie leżą kompozycyjnie
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  3. #3

    Domyślnie

    te ostatnie chyba jakaś żwirowani spróbuj jeszcze porobić zdjęć popbróbować kompozycje perspektywy kadry itd, auto czad sam ostatnio sie na takie napalałem

  4. #4

    Domyślnie

    póki co sieczka której nie warto pokazywać. co tu się dzieje z niebem i kolorami ? w tunelu nic nie widać, ostatnie widać fotografa z aparatem i kogoś w aucie, z kopara za ciemno, pierwsze nieciekawe tło i takie zdjęcie powinno imo w tej kompozycji być idealnie symetryczne a nie 'nie wiadomo co'. coś kiedyś pooglądane i dość kiepska próba powtórzenia.
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  5. #5

    Domyślnie

    generalnie na wszystkich samo BMW wygląda jak dodatek do czegoś co znajduje się na drugim planie ( koparka, dom, cień itd )
    na żadnej z twoich fotek BMW absolutnie mnie nie zainteresowało, a miało byc motywem przewodnim ;-(

    popracuj nad kadrami, bo o ile miejscówki w miarę dobrane to samo wykonanie i co gorsza obróbka raczej marne ;-0
    D70s, kilka słoików i chęci do nauki

  6. #6

    Domyślnie

    darius_Er - fajna beta, kadry... no coś w dobrym kierunku kombinujesz, ale popracuj z lampą błyskową - poczytaj o strobingu, daje świetne efekty - możesz mieć tylko jedną lampę, tutaj to nie problem potem trochę PSucia i efekty zadziwiają
    D5 | D850 | D810 | D800 | AF-P N10-20VR | N24-70G ED | N24-70E VR| N24/1,8G ED | N50/1,8G | N85/1,8G | N70-200/2,8E VR | N200-500/5,6E VR | N300/2,8G VRII | N400/2,8E FL | N500/4G VR | N600/4G VR | TC x1,4 III | TCx1,7 II | TCx2,0 III | SB-300 | SB-700 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  7. #7

    Domyślnie

    Fajne auto, kiedyś moje marzenie...... ale na 1. trochę w prawo i wyprostowałbym, 2. w tunelu - dość ciekawe. Tych z maszynami budowlanymi nie kumam. Podoba się ostatnie, gdyby nie cień fotografa byłoby ciekawie
    D80+18-105 VR | Nissin Di 622 | Velbon 600R | Akcesoria (Hoya, Hama, Lowepro)
    www.fotoryzacja.pl
    TOTAL BEGINNER

  8. #8

    Domyślnie

    Valdek_Tychy: racja, rozjasnilem i zamienilem je na blogu, tu widze ze niezbyt moge posty edytowac.

    Cytat Zamieszczone przez Kordian d70 Zobacz posta
    generalnie na wszystkich samo BMW wygląda jak dodatek do czegoś
    poniekad masz racje, ale to samo mozesz napisac o fotach z tej strony:
    http://www.sdobbins.com/automotive.html#0
    jak dla mnie rewelacyjne, a tez jakies dziadostwa w tle.

    tgollob_jamessuchar strobbing to narazie nie dla mnie, choc efekty powalają

    DarekD80 marzenia sa po to zeby je realizowac

    Dzięki za opinie i wskazóki, nastepna sesja też sie Wam pochwale.
    Ostatnio edytowane przez darius_Er ; 22-08-2010 o 22:27

  9. #9

    Domyślnie

    1 i 2 krzywy kadr strasznie. 3 i 4 strasznie niekorzystne światło a na ostatnim widać cień fotografa.
    D610 + D90 | 14 2.8 | 35 1.8 | 50 1.4 | 85 1.4 | (105 2.0 DC) | SB800 + YN465 + YN465II

  10. #10

    Domyślnie

    ostatnie było by fajne ale ma 2 masakryczne błędy, kierowca za kierownicą i fotograf jako cień...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •