Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Kociak

  1. #21

    Domyślnie

    widziałem bardziej kocie kobiety
    Naucz się czytać

  2. #22

    Domyślnie

    Nie podoba mi sie zaaranzowanie tla za i pod kociakowego. Nie podoba mi sie swiatlo. Cos plasko. Podobaja mi sie za to: kociak (pierwsza klasa), pozycja kociaka (wygieta jak to kociak) i te rozowe pasiaki (bo sa slitasne i jakos mi do wygietego kociaka pasuja)

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    ojej ojej ale gromy poszły na moją wypowiedź... widać brak czytania ze zrozumieniem jest powszechny na tym forum...

    Ruppel a gdzie ja napisałem "Jam Święty Sanhedryn, taka wola moja równa woli ludu"... zwolnij trochę bo się zagalopujesz

    fushiro mały błąd stylistyczny z pośpiechu i cóż, czy osiągalne to raczej nie powiedziałbym bo jakoś nawet mój stary wątek jest ciagle odświeżany i komentowany




    Coś się nie podoba to siedź cicho i nie wypowiadaj swojego zdania, prawda? Przepiękna filozofia, która zaiste wieje prostacką znieczulicą polaczków...


    Wypowiedzi na poziomie zazdrosnego czternastolatka. Nie Karmić Trolla.

  4. #24
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    zdjęcie jest za nieregulaminowe bo za duże...prosze zwracać na to uwagę

  5. #25

    Domyślnie

    mam takie skarpetki na chłodne zimowe wieczory

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •