widziałem bardziej kocie kobiety![]()
Szukaj
Nie podoba mi sie zaaranzowanie tla za i pod kociakowego. Nie podoba mi sie swiatlo. Cos plasko. Podobaja mi sie za to: kociak (pierwsza klasa), pozycja kociaka (wygieta jak to kociak) i te rozowe pasiaki (bo sa slitasne i jakos mi do wygietego kociaka pasuja)
zdjęcie jest za nieregulaminowe bo za duże...prosze zwracać na to uwagę
mam takie skarpetki na chłodne zimowe wieczory![]()
Skontaktuj się z nami