frotki są extraNie podobają mi się jednak paznokcie i odcisk na skórze powyżej bielizny modelki.
Do kol. Sapphiron - może lepiej nic nie pisać w przypadku takiego odbioru? Ten post nic nie wnosi i jest ordynarny, a ponadto pisanie w stylu "twoje normalne prace mają niby nutke artyzmu, jakiejś wizji "szalonego" artysty, ale to jest tak nie twoje... Nie żeby reszta prac była dobra" jest już co najmniej nie na miejscu. Jeżeli to Twoja opinia, zaznacz to w wypowiedzi, a nie feruj ocen jako pewnik ogółu, gdyż odbiór innych może być zgoła inny.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami