Szukaj
No to juz przegiąłeś!!!
Rozumiałem ze Twoje fotki (głównie akty) zaczeły iśc w strone przez wszystkich nazywanych "normalnoscią", ale Ty w dziale glamour? No "koniec swiata, jak mowił pan Popiołek"
Na poczatku sam sie czepiałem Twoich prac, ale potem zaczałem je rozumiec i podziwiac konsekwencje, w tym co robisz, pomimo lawiny krytyki jaka tu dostałes.
Co do zdjeca powyzej, mnie sie podoba moim amatorskim okiem, chociaz jak dla mnie za mało glamurowatosci, jak na dział glamour, ale fajny jest ten kociak.
D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|
Nie podoba mi sie tlo czyli te przescieradla porozrzucane
Cienie pod oczami lub rozmazany tusz oraz odbicie na skorze od spodni do wysteplowania-kilka minut w PS i po sprawie
Ladnie dziewczyna, ladnie zaswiecone ale ogolnie jakies takie bez wyrazu.
sorry ale śmierdzi tanim porno rodem z Twojego Weekendu czy innych polskich gówien...
twoje normalne prace mają niby nutke artyzmu, jakiejś wizji "szalonego" artysty, ale to jest tak nie twoje... Nie żeby reszta prac była dobra, ale tą pracą zszedłeś nawet ponad swój poziom który jest opisywany przez ludzi jako dno...
Ależ kolega powyżej agresywny..wow...
Zgadzam sie z zarzutami Pani kjoanny chociaż przyjemnie się patrzy przynajmniej mi![]()
Toć każdy ma troszkę racji.
Tanie? - Na pewno !
Ładnie ? - Zależy dla kogo.
Czy glamour ? Raczej.
Jak dla mnie to jedynie "pupa" się rzuca w oczy a reszta nieciekawa. Jestem skłonny powtórzyć za koleżanką kjoanną całą jej subiektywną, a dokładając moją już obiektywna ocenę![]()
D90 18-55 70-300 NIKKOR
Raczej nie.
Chciałeś napisać poniżej, prawda? Najbardziej w pracach Sebastiana bawią mnie komentarze. Często zastanawiam się skąd w ludziach bierze się tyle złości a patrząc na twoją stopkę (A zresztą kogo obchodzi mój sprzęt jak i tak nikt nie komentuje moich prac?) komentarze bawią do rozpuku, bo swoim wpisem dałeś autorowi to o co tak bardzo zabiegasz i co dla ciebie tak nieosiągalne, lol.
Pozdrawiam
Janusz
Fajny kociak - szczególnie te skarpety frote.
Jak dla mnie, wszystkie pozytywy Twojej pracy zostały zarżnięte przez okropne dłonie modelki.
Nie wnikam czy one z "urody" takie czy tak niefortunnie wyeksponowane.
Okrutnie psują i przytłaczają obraz.
Nikon
Skontaktuj się z nami