Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Kociak

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    No to juz przegiąłeś!!!
    Rozumiałem ze Twoje fotki (głównie akty) zaczeły iśc w strone przez wszystkich nazywanych "normalnoscią", ale Ty w dziale glamour? No "koniec swiata, jak mowił pan Popiołek"

    Na poczatku sam sie czepiałem Twoich prac, ale potem zaczałem je rozumiec i podziwiac konsekwencje, w tym co robisz, pomimo lawiny krytyki jaka tu dostałes.

    Co do zdjeca powyzej, mnie sie podoba moim amatorskim okiem, chociaz jak dla mnie za mało glamurowatosci, jak na dział glamour, ale fajny jest ten kociak.
    D90/grip|D50|T17-50/2.8|N35/1.8|N50/1.8|18-55VR|SB-900|Nissin Di866|

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ZgReDoL Zobacz posta
    No to juz przegiąłeś!!!
    Rozumiałem ze Twoje fotki (głównie akty) zaczeły iśc w strone przez wszystkich nazywanych "normalnoscią", ale Ty w dziale glamour? No "koniec swiata, jak mowił pan Popiołek"

    Na poczatku sam sie czepiałem Twoich prac, ale potem zaczałem je rozumiec i podziwiac konsekwencje, w tym co robisz, pomimo lawiny krytyki jaka tu dostałes.

    Co do zdjeca powyzej, mnie sie podoba moim amatorskim okiem, chociaz jak dla mnie za mało glamurowatosci, jak na dział glamour, ale fajny jest ten kociak.
    no mój nowy kociak raczej nie pasuje do perwersji, nie robię nigdy nic na siłę

  4. #4

    Domyślnie

    Nie podoba mi sie tlo czyli te przescieradla porozrzucane
    Cienie pod oczami lub rozmazany tusz oraz odbicie na skorze od spodni do wysteplowania-kilka minut w PS i po sprawie
    Ladnie dziewczyna, ladnie zaswiecone ale ogolnie jakies takie bez wyrazu.

  5. #5

    Domyślnie

    sorry ale śmierdzi tanim porno rodem z Twojego Weekendu czy innych polskich gówien...
    twoje normalne prace mają niby nutke artyzmu, jakiejś wizji "szalonego" artysty, ale to jest tak nie twoje... Nie żeby reszta prac była dobra, ale tą pracą zszedłeś nawet ponad swój poziom który jest opisywany przez ludzi jako dno...

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Wodzisław Śląski
    Posty
    194

    Domyślnie

    Ależ kolega powyżej agresywny..wow...

    Zgadzam sie z zarzutami Pani kjoanny chociaż przyjemnie się patrzy przynajmniej mi

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza Ząbkowice
    Posty
    7

    Domyślnie

    Toć każdy ma troszkę racji.
    Tanie? - Na pewno !
    Ładnie ? - Zależy dla kogo.
    Czy glamour ? Raczej.

    Jak dla mnie to jedynie "pupa" się rzuca w oczy a reszta nieciekawa. Jestem skłonny powtórzyć za koleżanką kjoanną całą jej subiektywną, a dokładając moją już obiektywna ocenę
    D90 18-55 70-300 NIKKOR

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yzydor Zobacz posta
    Czy glamour ? Raczej.
    Raczej nie.

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    ...tą pracą zszedłeś nawet ponad swój poziom który jest opisywany przez ludzi jako dno...
    Chciałeś napisać poniżej, prawda? Najbardziej w pracach Sebastiana bawią mnie komentarze. Często zastanawiam się skąd w ludziach bierze się tyle złości a patrząc na twoją stopkę (A zresztą kogo obchodzi mój sprzęt jak i tak nikt nie komentuje moich prac?) komentarze bawią do rozpuku, bo swoim wpisem dałeś autorowi to o co tak bardzo zabiegasz i co dla ciebie tak nieosiągalne, lol.
    Pozdrawiam
    Janusz

  9. #9

    Domyślnie

    Fajny kociak - szczególnie te skarpety frote.

  10. #10

    Domyślnie

    Jak dla mnie, wszystkie pozytywy Twojej pracy zostały zarżnięte przez okropne dłonie modelki.
    Nie wnikam czy one z "urody" takie czy tak niefortunnie wyeksponowane.
    Okrutnie psują i przytłaczają obraz.
    Nikon

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •