Cytat Zamieszczone przez rav4 Zobacz posta
7. obrobka gumy - to najistotniejszy element - nie nalezy uzywac nozy, nozyczek itp narzedzi - latwo przedobrzyc a krawedz po cieciu bedzie nieregularna - stosujemy papier scierny - tak tak, papier scierny - dwie gradacje - jedna do nadania odpowiedniego ksztaltu - druga do wyrownania. Zabawa przypomina uzywanie gumki do mazania - w roli gumki - nasza guma w roli papieru papier scierny

A ja żem ucioł jak jakiś cham, nożem do tapet. I tez jest git.
A tak apropos, to ktoś pisał, że mu przysłali gumy z serwisu (na Postępu). Prawda to?