Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: gumowy tutorial

  1. #21

    Domyślnie

    Problem w tym że teraz musiałby znowu tą gumę odkleić )
    No chyba że ktoś ma akurat oklejoną i może użyczy...

  2. #22

    Domyślnie

    chcesz okleić D200
    Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor

  3. #23

    Domyślnie

    Czy ktoś wie gdzie mogę kupić nowe gumy do D200 ? interesuje mnie komplet gum taka rewitalizacja
    moje się trzymają jeszcze na słowo honoru ale są deko wytarte i mnie irytują

  4. #24

    Domyślnie

    Napisz maila do serwisu Nikona.
    Ja tak zrobiłem jak potrzebowałem gumy do d90 i bez problemu mi sprzedali.
    Zagripowane D90 + Sigma 17-50 f2.8 + SB900 + Nissin Di622

  5. #25

    Domyślnie

    Podobno teraz sprzedają, jedynie doliczają sobie koszt montażu...

  6. #26

    Domyślnie

    mail do serwisu wysłałem ciekaw tylko jestem na ile trudne jest oklejenie przodu ta dużą profilowaną gumą
    domyślam się że jak się raz przyłoży o już korekt ustawienia nie będzie
    reklamy przyklejają pryskając wcześniej czymś na klejoną stronę aby móc sobie podziałać z końcowym ustawieniem/dopasowaniem
    a w przypadku oklejania body nową gumą jak sobie pomóc ?
    jakieś sugestie ??

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •