Problem w tym że teraz musiałby znowu tą gumę odkleić)
No chyba że ktoś ma akurat oklejoną i może użyczy...
Szukaj
Problem w tym że teraz musiałby znowu tą gumę odkleić)
No chyba że ktoś ma akurat oklejoną i może użyczy...
chcesz okleić D200![]()
Nikon FX Tamron Tokina Nikkor Sigma Lowepro Panagor
Czy ktoś wie gdzie mogę kupić nowe gumy do D200 ? interesuje mnie komplet gum taka rewitalizacja
moje się trzymają jeszcze na słowo honoru ale są deko wytarte i mnie irytują
Napisz maila do serwisu Nikona.
Ja tak zrobiłem jak potrzebowałem gumy do d90 i bez problemu mi sprzedali.
Zagripowane D90 + Sigma 17-50 f2.8 + SB900 + Nissin Di622
Podobno teraz sprzedają, jedynie doliczają sobie koszt montażu...
mail do serwisu wysłałem ciekaw tylko jestem na ile trudne jest oklejenie przodu ta dużą profilowaną gumą
domyślam się że jak się raz przyłoży o już korekt ustawienia nie będzie
reklamy przyklejają pryskając wcześniej czymś na klejoną stronę aby móc sobie podziałać z końcowym ustawieniem/dopasowaniem
a w przypadku oklejania body nową gumą jak sobie pomóc ?
jakieś sugestie ??
Skontaktuj się z nami