Close

Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 313
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Smurfetka Zobacz posta
    Oj koledzy, koledzy. Jeszcze tego obiektywu nie ma w sklepach, jeszcze nikt nim nic nie fotografował a już 3/4 postów jest na "nie". Skąd to się bierze taka frustracja wsród fotografujących? Aby tylko ponarzekać. Tak po polsku. Każdy obiektyw jest zły, nie robi dobrych zdjęć, wnosi zafarby i inne tam dyrdymałki. Jakoś w erze filmu nikt do tego nie przykładał żadnej uwagi a robiono zdjęcia. Może więc i teraz tak warto zrobić. Zamiast dywagować nad jego "za" i "przeciw" idźmy i zróbmy trochę zdjęć. Ja osobiście czekam aż się tylko pojawi i znajdzie się w mojej torbie.
    Zwłaszcza, że w erze cyfrowej 99,9% tych problemów koryguje się w sekundę jednym guzikiem w programie graficznym
    x100s

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    sądzę sądzę że szkło będzie kosztowało poniżej 4000zł (przy dzisiejszych kurasach) - czyli jakieś 10-15% drożej niż canon 24-105. W zamian jeszcze fajniejszy zakres
    Może się nawet okazać że jako kit do nowego D700(x,s,xs, sx itd) cenowo wyjdzie w okolicach 3k.
    Szkiełko swoją drogą idealne dla kogoś kto nie planuje żonglerki nawet dwoma słoikami.
    Nikon Z6 II, Nikkor Z 50mm/1,8 S, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BlackRoger Zobacz posta
    Szkiełko swoją drogą idealne dla kogoś kto nie planuje żonglerki nawet dwoma słoikami.
    no to idealne dla mnie listopad się zbliża, trzeba będzie w firmie jakieś koszty szukać
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  4. #24

    Domyślnie

    Zakres dla mnie bardzo ciekawy, ale jak patrzę na sample, to niestety mam wątpliwości co do jakości obrazka. Poczekajmy na testy, ale coś czuję, że będzie tylko średnio. Zapewne zobaczymy tu spory kompromis jakościowo-cenowy. Być może nastawiony na ulepszenie w kolejnych latach, gdy zakres okaże się strzałem w dziesiątkę.

  5. #25

    Domyślnie

    ktoś może znalazł już jakieś sample inne od tych ze strony nikona?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Zakres dla mnie bardzo ciekawy, ale jak patrzę na sample, to niestety mam wątpliwości co do jakości obrazka. Poczekajmy na testy, ale coś czuję, że będzie tylko średnio. Zapewne zobaczymy tu spory kompromis jakościowo-cenowy. Być może nastawiony na ulepszenie w kolejnych latach, gdy zakres okaże się strzałem w dziesiątkę.
    Na badanie zakresu to Nikon miał kilka ładnych lat! Przecież jest dostępny 24-120f3.5-5.6G VR. Te same kilka lat dotychczasowy N24-120 był kiepski - w związku z tym się kiepsko sprzedawał i się Nikon nie dowiedział, czy zakres jest strzałem w dziesiątkę. Czas na ulepszenia minął. Przekonywać się do tego zakresu dla uniwersalnego zooma Nikon chyba nie musi, bo Canon 24-105 od dawna świetnie się sprzedaje. Tak więc, jak nowy N24-120f4 będzie kiepski, to dalej Nikon będzie się dziwił, że Canon się sprzedaje w tym zakresie a ich nowy 24-120 nie.
    No ale są to tylko moje przypuszczenia, bo jaki naprawdę jest nowy 24-120 jeszcze nie wiemy.
    Pozdrawiam serdecznie

  7. #27

    Domyślnie

    Na 100% będzie dobry, podobnie jak 16-35, nad którym gawędziarze - teoretycy wylali morze łez...
    LED ZEPPELIN

  8. #28

    Domyślnie

    Idąc za Twoim głosem Nikonozaur, dodam że taka jest prawidłowość. Tzn. kto ma 16-35 i sprawdził go w boju (tak jak my) to go chwali. Tak będzie pewno z nowym 24-120. W tej klasie N nie może pozwolić sobie na fuszerki. Dalej te prawa wyglądają tak: kto nie ma, a zastanawia się trochę nad nabyciem, marudzi. Kto nie ma i mieć nie będzie, autorytatywnie stwierdza, że barachło wypuścili... Te ogólne prawa obowiązują nie tylko na forum foto, ale i w życiu
    70F,D70s,D700,P7000,D7100, szklarnia N z gwintem na filtry 77 i inne graty (w tym m.in. SB700)

  9. #29

    Domyślnie

    Nie zgadzam się. Ja nie mam, chciałbym go kupić (choć pewnie finanse nie pozwolą) i nie marudzę
    Szkło zapowiada się przednie -budowa, światło, jakość obrazka- i pewnie znajdzie wielu nabywców.
    A marudziarze i tak będą narzekać, taka ich natura.

  10. #30

Strona 3 z 32 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •