Close

Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22303132
Pokaż wyniki od 311 do 313 z 313
  1. #311

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOP67 Zobacz posta
    Ale to dotyczy ruchu samego obiektywu, na co pomaga VR. Ograniczeniem i tak będzie ruch tancerki, który jest niezależny od ogniskowej (ale zależny od skali odwzorowania).
    I tutaj dotknąłeś sprawy, o której wielu zapomina. Żadna stabilizacja nie zatrzymuje ruchu modeli. A przy podążaniu kadrem za tańczącymi osobami, tło często i tak wyjdzie poruszone.

  2. #312

    Domyślnie

    Z reguły używam czasów 1/125, 1/160, przy szybkim ruchu trochę krótszych (o ile światło pozwala) więc przypuszczam, że powinno być w porządku. Jak jest z AF w tym obiektywie? Z tego co czytam, jest wolniejszy od 24-70/2,8, ale co z celnością?

  3. #313

    Domyślnie

    Witam,
    Parę lat temu zrobiłem trochę zdjęć tym szkłem na turnieju tańca i af spokojnie dawał radę, fotki wyszły całkiem spoko. Zwykle oświetlenie jest niezłe, jak dasz iso 3200-4000 i pomiar punktowy np. na twarz to spokojnie wystarczy. Oczywiście trochę trzeba się "wczuć" w styl tańca fotografowanej osoby i robić w odpowiedniej chwili, oczywiście najlepiej w trybie seryjnym. Ale ja nietrafionych af nie miałem praktycznie.
    pozdrowienia!
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

Strona 32 z 32 PierwszyPierwszy ... 22303132

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •