Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Najprostsza rada to: przełaczyć na tryb zielony , podpiać inny obiektyw i zbadać sprawę, jak jeździ, to coś się spsuło raczej moim zdaniem.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    belsko-biała
    Posty
    23

    Domyślnie

    Na tryb zielony?

  3. #13

    Domyślnie

    Tryb zielony - inaczej tryb auto. Powód ? Aparat ustawia domyślnie tryby pracy AF, więc jeżeli coś wcześniej było namieszne nie będzie to miało znaczenia.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •