Najprostsza rada to: przełaczyć na tryb zielony, podpiać inny obiektyw i zbadać sprawę, jak jeździ, to coś się spsuło raczej moim zdaniem.
Szukaj
Najprostsza rada to: przełaczyć na tryb zielony, podpiać inny obiektyw i zbadać sprawę, jak jeździ, to coś się spsuło raczej moim zdaniem.
D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw
Na tryb zielony?
Tryb zielony - inaczej tryb auto. Powód ? Aparat ustawia domyślnie tryby pracy AF, więc jeżeli coś wcześniej było namieszne nie będzie to miało znaczenia.
D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw
Skontaktuj się z nami