tak sie rozgladam za plecakiem od kilku dni, przeczytalem chyba wszystkie tematy na forum i nadal nie wiem nic
potrzebuje czegos niskobudzetowego (w ramach rozsadku) i w miare pojemnego: d90 z gripem, f50, sb900, 18-105, 28-80, 50, a pozniej jeszcze 35 i 85 plus duperele i ew. jakis pasek na statyw

z gory dzieki za odpowiedz