Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie namiot bezcieniowy

    Witam
    Czytałem gdzieś na forum ze nie trzeba przepłacać za profesjonalny namiot bezcieniowy bo można kopić gdzieś w nomi kosz na pranie czy coś takiego, kosztuje parę zł a spełnia ta samą role i dobrze się w tym spisuje. I teraz mam takie pytanie czy wie ktoś gdzie oprócz nomi można to dostać lub czy nie mógł by ktoś wystawić na allegro takiego namiotu za parę zl ?

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    we wszechświecie
    Posty
    198

    Domyślnie

    Mozna kupić sobie zwykły kosz na pranie w zwykłym sklepie, ale ja wychodzę z założenia, że jeśli się za coś zabieramy to lepiej, zeby to było profesjonalne.
    Takie namioty bezcieniowe nie sa jakieś koszmarnie drogie.
    60x60 cm Quantuum kosztuje 69zł.
    Nie dużo, a ma się gwarancję jakości.
    A przynajmniej taka jest moja opinia.

  3. #3

    Domyślnie

    a jak sfocic kurtke w namiocie bezcieniowym?

  4. #4

    Domyślnie

    "Sfocić" ją na tle.
    N. D810, D5100, N. 18-70 f3.5-4.5G, 24-70 f2.8, 50 f1.8G, 105 Micro
    SB-800, SB-900. Sy. 500mm f6.3,

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez introll Zobacz posta
    a jak sfocic kurtke w namiocie bezcieniowym?
    Sorry, za totalny OT, ale nie mogłem się powstrzymać. - A jak sfocić słonia w namiocie bezcieniowym? :P
    (Kurtkę można jeszcze dokładnie zmiąć i przydeptać dla pewności, że się zmieści do namiotu. )

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cinspire Zobacz posta
    Sorry, za totalny OT, ale nie mogłem się powstrzymać. - A jak sfocić słonia w namiocie bezcieniowym? :P
    (Kurtkę można jeszcze dokładnie zmiąć i przydeptać dla pewności, że się zmieści do namiotu. )
    Poszerz może nieco horyzonty (czyt. namioty) tym linkiem:

    http://funsports.pl/p,pl,679,namiot+...200x200cm.html

    Słoń się nie zmieści, ale bez przesady z gnieceniem kurtki ;P

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mill Zobacz posta
    Witam
    Czytałem gdzieś na forum ze nie trzeba przepłacać za profesjonalny namiot bezcieniowy bo można kopić gdzieś w nomi kosz na pranie czy coś takiego, kosztuje parę zł a spełnia ta samą role i dobrze się w tym spisuje. I teraz mam takie pytanie czy wie ktoś gdzie oprócz nomi można to dostać lub czy nie mógł by ktoś wystawić na allegro takiego namiotu za parę zl ?
    Jesli w efekcie ma powstac fotografia za $$$ to raczej warto wydac te pare zlotych i kupic takie jak ma byc. Zwlaszcza, ze przyda ci sie pewnie jeszcze nie raz, a te kupowane mozesz obie sprytnie zlozyc i wrzucic na polke. Te home-made nie zawsze.

    Ja mialem podobnie z programami.. Photoshop wydawal mi sie zawsze drogi, a jak dostalem zlecenie na projekt plyty to cala zarobiona kase wydalem na programy.. teraz kazdy kolejny projekt zarabia juz na czysto a ja nie mam poczucia ze tluke kase na piracie.
    Nadszedl ten dzien kiedy opuscilem swiat elek i korpusow z logo C ... Powitalem korpus Nikona
    Nikon 1800 (s)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •