Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Po szerokości

  1. #1

    Domyślnie Po szerokości

    Witam


    Moja próba panoramy



  2. #2

    Domyślnie

    Specem od panoram to nie jestem, ale jak dla mnie to zdecydowanie za mało dołu pokazałeś wydaje mi się, że za duży kontrast między dołem a niebem, mam na myśli obróbę, niebo zrobiłeś miękkie, natomiast dół jest ostry
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    Specem od panoram to nie jestem, ale jak dla mnie to zdecydowanie za mało dołu pokazałeś wydaje mi się, że za duży kontrast między dołem a niebem, mam na myśli obróbę, niebo zrobiłeś miękkie, natomiast dół jest ostry
    dół został podcięty ,bo był za brzydki.Poza tym myślałem ,że wyostrzenie dołu będzie ok.Się pomyliłem

  4. #4

    Domyślnie

    Tak myślałem, że nie było co ciekawego do pokazania. Wyostrzenie jest dobre, tylko nie współgra z niebem
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  5. #5

    Domyślnie

    Nie jest zle ale kolory masz rozjechane......
    Jako pierwsza panorama jest dobrze!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Nie jest zle ale kolory masz rozjechane......
    Jako pierwsza panorama jest dobrze!
    Co znaczy rozjechane,bo wielu rzeczy nie piszą w podręcznikach dla amatorów.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    Tak myślałem, że nie było co ciekawego do pokazania. Wyostrzenie jest dobre, tylko nie współgra z niebem
    rozumiem ,że za dużo blura na niebie i za dużo wyostrzenia na dole? Ksiązki o tym nie piszą (te co ja czytałem)

  8. #8

    Domyślnie

    To znaczy ze nieprawidlowo widzisz kolory tzn. u siebie widzisz to idealnie i dobrze nasycone a my widzimy to zimne i blade......tak to dziala

  9. #9

    Domyślnie

    OK Rozumie i muszę pogrzebać w ustawieniach monitora,a juz myślałem że się polepszyło

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ART69 Zobacz posta
    Specem od panoram to nie jestem, ale jak dla mnie to zdecydowanie za mało dołu pokazałeś wydaje mi się, że za duży kontrast między dołem a niebem, mam na myśli obróbę, niebo zrobiłeś miękkie, natomiast dół jest ostry
    zgadzam sie z ta opinią

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •