Witam
Ostatnio na targu ze starociami znalazłam Nikona FG wraz z fajnym obiektywem 50mm, 1.8. Działa bez zarzutów, jednak mam pytanie co do użycia programów A I P- jaka jest różnica i jak one działają ?
Dodatkowo chciała się spytać o korekcję EV- czy działa KIEDY USTAWIAM CZAS I PRZESŁONĘ MANUALNIE?
Z góry dziękuję za podpowiedzi. Instrukcji brak![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami