Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Dziwne działanie serwisu w sprawie "pożyczonych" zdjęć.

    Witam
    Spotkała mnie dziwna sytuacja, pewien pan umieścił kilka moich zdjęć i nie tylko moich ( są tam również zdjęcia Wacława Wantucha) na swojej komercyjnej stronie informującej o sesjach itp. Informację dostałem od zupełnie obcej osoby, która to zauważyła, jak również od znajomej, która zajmuje się modelingiem. Pierwsze co zrobiłem napisałem do serwisu na którym wisi stronka http://www.carbonmade.com zgłosiłem kradzież, wskazałem swoją galerię z której prawdopodobnie zapożyczył sobie fotki. Wiem, że osoba, która to zauważyła, również to raportowała. Niestety żadnej reakcji z ich strony.
    To jest link do tej strony http://mvstudio.carbonmade.com/ , może wiszą zdjęcia kogoś z Was lub waszych znajomych, jeśli by tak było, to proszę o zgłoszenie tego do ich supportu.
    Gość ma podany telefon na stronie, po rozmowie i kategorycznej prośbie o zdjęcie zdjęć oddzwonił po 10 min z informacją że, zdjęcia zostały usunięte. Ale nie są usunięte...może ktoś podpowie jak ukarać tak "krnąbrne" zachowanie, przecież nie będę się szarpał z nim po sądach
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 11-08-2010 o 23:02 Powód: pis.

  2. #2

    Domyślnie

    powinienes sie cieszyc z bogatego portfolio kolegi, kilka osob na forum dzieki takim lekkoduchom niezle sie obkupilo

  3. #3

    Domyślnie

    Szanowny "pożyczacz" jest Polakiem, więc zwyczajnie rozpocznij procedurę ścigania złodzieja poprzez odpowiednie organa. Sam serwis prawdopodobnie Cię oleje.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomaha35 Zobacz posta
    oddzwonił po 10 min z informacją że, zdjęcia zostały usunięte. Ale nie są usunięte
    Usunąłeś u siebie ciasteczka?

  5. #5

    Domyślnie

    Tak , usunięte. Wydaje mi się że, On po prostu nie wie które zdjęcia są moje ...ale chyba nie ma sensu dociekać, w sumie to On powinien się tym interesować.

  6. #6

    Domyślnie

    ciasteczka ciasteczkami, zalezy jak serwer odpowie...
    fakt, ze sprawa bardzo glupia. wyslij mu sms'a z inforacja, ze jesli nie usunie to sprawa trafi do odpowiednich organow!

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba zdjęcia usunięte, bo nic nie widzę.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Chyba zdjęcia usunięte, bo nic nie widzę.
    U mnie to samo.
    How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szprychu Zobacz posta
    U mnie to samo.
    mnie też się nic nie otwiera pusta strona
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  10. #10

    Domyślnie

    Tak już zginęły foty także temat do usunięcia - monitowałem i się udało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •