Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawel998lk Zobacz posta
    Zamierzam kupić obiektyw do fotografii ślubnej(kościół,plener..)Mam kitowego nikona 18-70 3,5/4,5 G ED , dobry był na początek , ale teraz chciałbym coś co by lepiej ostrzyło. Co kupić ? przedział cenowy 1000-1500 pl (czy coś za tą kwotę można kupić przyzwoitego??
    Myślę, że za te pieniądze nie kupisz nic o klasę lepszego.
    A o klasę lepsze to np 17-55 /2.8
    Tyle, że 18-70 ma dość ciekawy zakres ogniskowych. Do 17-55 należało by dokupić chociaż 85 mm. I robi się cena z kosmosu. Z drugiej strony, jak na tym chcesz zarabiać to trza inwestować.
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

  2. #12
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    dolnośląskie
    Posty
    171

    Domyślnie

    Moj 18-70 od F4 byl tak ostry, że miałem problemy odroznic go od stalki 50mm.
    D200 to szum przy wyzszych iso i nawet szklo z 1.8 moze byc niewystarczajace.

    Nic nie piszesz o lampie a ona tutaj przyda się szczegolnie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •