Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Grip do D700 plus baterie

    Mam parę pytan odnośnie gripa:
    - grip musi pracować na dwóch akumulatorkach?
    - jak mam w gripie akumulatorki to w body juz nei musze miec?
    - czy ktoś zamiast akumulatorka używa w gripie baterii np. ENELOPÓW ?
    N i pare gratów

  2. #2

    Domyślnie

    1. Nie - wystarczy jeden.
    2. Nie musi, a może być, tzn. aby wymienić aku w body musisz odkręcić grip.
    3. Możesz, ale najpierw określasz rodzaj akumulatorów jakie wrzucasz do koszyka. Przejrzyj instrukcję w sekcji dot. zasilania przez opcjonalny grip (Ni-Mh czyli FR6).

  3. #3

    Domyślnie

    dzieki za odpowiedź
    N i pare gratów

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ruffio Zobacz posta
    1. Nie - wystarczy jeden.
    2. Nie musi, a może być, tzn. aby wymienić aku w body musisz odkręcić grip.
    3. Możesz, ale najpierw określasz rodzaj akumulatorów jakie wrzucasz do koszyka. Przejrzyj instrukcję w sekcji dot. zasilania przez opcjonalny grip (Ni-Mh czyli FR6).

    Ni-MH to HR6 a nie FR6.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Ni-MH to HR6 a nie FR6.
    Rzeczywiście HR6, a nie jak podałem wcześniej FR6. Mea culpa

  6. #6

    Domyślnie

    Mój grip przestał się komunikować z body d700, działa spust migawki, działa AF, nie działa joystick. Czy ktoś miał taki przypadek? Czyściłem styki, nic to nie dało choć na krótki moment joystick nawiązał współpracę i wkrótce się pożegnał ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •