Mam parę pytan odnośnie gripa:
- grip musi pracować na dwóch akumulatorkach?
- jak mam w gripie akumulatorki to w body juz nei musze miec?
- czy ktoś zamiast akumulatorka używa w gripie baterii np. ENELOPÓW ?
Szukaj
Mam parę pytan odnośnie gripa:
- grip musi pracować na dwóch akumulatorkach?
- jak mam w gripie akumulatorki to w body juz nei musze miec?
- czy ktoś zamiast akumulatorka używa w gripie baterii np. ENELOPÓW ?
N i pare gratów
1. Nie - wystarczy jeden.
2. Nie musi, a może być, tzn. aby wymienić aku w body musisz odkręcić grip.
3. Możesz, ale najpierw określasz rodzaj akumulatorów jakie wrzucasz do koszyka. Przejrzyj instrukcję w sekcji dot. zasilania przez opcjonalny grip (Ni-Mh czyli FR6).
dzieki za odpowiedź
N i pare gratów
Mój grip przestał się komunikować z body d700, działa spust migawki, działa AF, nie działa joystick. Czy ktoś miał taki przypadek? Czyściłem styki, nic to nie dało choć na krótki moment joystick nawiązał współpracę i wkrótce się pożegnał ...
Skontaktuj się z nami