Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Wakacje - najlepsze miejsce na wakacje z aparatem

    Tak sobie grzebię po różnych stronach, w poszukiwaniu ciekawego, ba pięknego fotograficznie miejsca na wakacje. Może koleżanki i koledzy coś poradzicie?

    W zeszłym roku byłem na Santorini - i trudno mi znaleźć równie ciekawe fotograficznie miejsce na wakacje.

    Może macie jakieś pomysły, doświadczenia albo wymarzone miejsca do zobaczenia?

    Założenia:
    - trudno dostępne wizy jak Rosja, USA odpadają z uwagi na czas realizacji
    - czas trwania wyjazdu - max 2 tygodnie, więc Australia odpada
    - wyjazd dla przyjemności z fotografowania - ma być malowniczo, kolorowo, ciekawie ze względu na różnice kulturowe, ludzi etc.
    - podajemy kraj najlepiej z konkretną lokalizacją, miejscem ( np. Polska, Kraków) wraz z uzasadnieniem. Jeśli ktoś ma zdjęcia z danego miejsca to jeszcze super.

    Jeśli wątek zapełni się ciekawymi, merytorycznymi wpisami przeniesiemy go do działu turystyka, przykleimy, by był swoistego rodzaju przewodnikiem - inspiracją dla użytkowników forum.

  2. #2

    Domyślnie

    Szkocja - cala
    Islandia - cala
    Norwegia - od Bergen na polnoc
    Wlochy - Toscania

  3. #3

    Domyślnie

    Grecja, wyspa Santorini - praktycznie cała, bo jest niewielka. Zapewnia pracę dla fotografa minimum na kilka dni - byłem prawie 3 tygodnie i się nie nudziłem.
    Zdjęcia - są na etapie selekcji, bo przywiozłem ich ponad 2500. Dlatego pozwolę sobie podlinkować post Joa - to były pierwsze zdjęcia, które zobaczyłem z Santorini i nie ukrywam, ze zachęciły do wyjazdu. Post: Santorini - niepowtarzalny klimat... [by Joa]

  4. #4
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    coś odmiennego od Santorini jest tutaj http://www.turcja.com.pl/kapadocja.xml

  5. #5

    Domyślnie

    Ja polecam Krym. Z jednej strony gory, z drugiej morze. Mozesz sobie wybrac co chcesz fotografowac.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Zdecydowanie Szwajcaria - od pięknych jezior po malownicze Alpy. Blisko i ze Swipppassem nie tak drogo.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    coś odmiennego od Santorini jest tutaj http://www.turcja.com.pl/kapadocja.xml
    Byłem w tym roku. 2 dnia spędzone w tej krainie pozostawiają niezatarte wrażenie... polecam każdemu kto chce zobaczyć co potrafi zrobić natura i jak to potrafi wykorzystać człowiek.
    Krajobrazy naprawdę bajkowe...
    same klamoty...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •