Witam, Byłem przekonany, że kiedyś czytałem na forum o bardzo porządnym wiatraku do studia aby rozwiewać np. modelce włosy a teraz nie mogę tego odnaleźć, może ktoś pamięta gdzie szukać ... albo jaki mocny wiatrak?
Oj, chyba powinno być w inny, wątku ... wątku o sprzęcie studyjnym - proszę o przeniesienie
Kurcze właśnie znalazłem wątek o wentylatorach, nie wiem dlaczego nie wyszukuję mi się w wyszukiwarce ... ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami