Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie wiatrak/wentylator czyli dmuchamy w studio

    Witam, Byłem przekonany, że kiedyś czytałem na forum o bardzo porządnym wiatraku do studia aby rozwiewać np. modelce włosy a teraz nie mogę tego odnaleźć, może ktoś pamięta gdzie szukać ... albo jaki mocny wiatrak?

    Oj, chyba powinno być w inny, wątku ... wątku o sprzęcie studyjnym - proszę o przeniesienie

    Kurcze właśnie znalazłem wątek o wentylatorach, nie wiem dlaczego nie wyszukuję mi się w wyszukiwarce ... ?
    Ostatnio edytowane przez Robert W ; 09-08-2010 o 12:20
    Z6, X100s, FM3A, F100, Hasi 500C/M | AF: 24-70/4 S, 17-35/2.8, 35-70/2.8, 80-200/2.8, 85/1.4, Tamron 90/2.8 | MF: 24/2.8, 35/2.0, 50/1.4, 105/2.5 | Planar 80/2.8, Sonnar 150/4 i inne graty ...

  2. #2

    Domyślnie Wentylator;

    Ja do tych celów używam:
    pasuje mi to, ze jest dość niski, faktycznie czasami trzeba go położyć na podwyższeniu albo ktoś trzyma, zależało mi na estetyce (fajnie wygląda w studio) oraz na praktyce. Polecam.

    Oczywiście moc jest b. ważna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •