Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrzesiekH Zobacz posta
    Czyli można zrobić taki motyw ? WT4 laptop z netem i automatyczne przegrywanie na ftp ?

    Czy już z tego korzystaliście, czy tylko podajecie pomysł do sprawdzenia ?
    Osobiście nie korzystałem, ale nie ma bata, działać musi.

  2. #12

    Domyślnie

    A czy jest jakiś zamiennik WT-4 który byłby tańczym rozwiązaniem (oczywiście bezprzewodowym)
    Nie znam się na tym i nigdy tego nie używałem ale to świetne rozwiązanie takia transmisja na lapsa i pełny rozmiar zdjęcia oglądany na 15 calach.
    D300+MB-D10| N18-55 | 35/1.8 | 50/1.8 | SY85/1.4 | SB-900 | Flipside 400 | MF 055XPROB | 2x YN 560 | RF-602 | F&V |

  3. #13
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AdamoN Zobacz posta
    A czy jest jakiś zamiennik WT-4 który byłby tańczym rozwiązaniem (oczywiście bezprzewodowym)
    Nie znam się na tym i nigdy tego nie używałem ale to świetne rozwiązanie takia transmisja na lapsa i pełny rozmiar zdjęcia oglądany na 15 calach.
    Soft Nikona + kabel USB

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •