Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Transmiter danych do aparatu

    Witam,

    Proszę o pomoc w temacie bezprzewodowej transmisji danych.

    Moje pytanie jest takie: czy jest inna możliwość transmisji niż NIKON WT-4 gdzie zasięg to tylko kilkaset metrów ?
    Taki sposób który nie jest ograniczony zasięgiem urządzenia (satelitarny itp.) ?
    Fx

  2. #2

    Domyślnie

    Kolego, nie wiem co brales, ale odstaw to swinstwo.
    Ostatnio edytowane przez R ; 05-08-2010 o 14:22

  3. #3

    Domyślnie

    nie bądź burak, tylko pomóż jeśli umiesz.

    Urządzenie, technika sposób etc. o lepszym zasięgu (nieograniczonym) niż WT-4
    Fx

  4. #4

    Domyślnie

    nie wiem czy wymyślono coś innego niż lapek czy tam netbook z dostępem do netu...ja korzystam tylko z takiego rozwiązania. I tak sobie myślę, że cokolwiek by to ewentualnie nie było i tak musiałoby się opierać na istniejącej sieci gsm, więc pewnie do następnej rewolucji komunikacyjnej pozostanie ten lapek

  5. #5

    Domyślnie

    WT4 przy pasku w plecaku netbook z modemem 3G i jakiś soft do synchronizacji ze światem, np. Dropbox.

  6. #6

    Domyślnie

    Czyli można zrobić taki motyw ? WT4 laptop z netem i automatyczne przegrywanie na ftp ?

    Czy już z tego korzystaliście, czy tylko podajecie pomysł do sprawdzenia ?
    Fx

  7. #7
    Rozmowny Awatar dzejms
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Nie ma takiego miasta Londyn...jest Lądek...Lądek Zdrój
    Posty
    705

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skoras Zobacz posta
    WT4 przy pasku w plecaku netbook z modemem 3G i jakiś soft do synchronizacji ze światem, np. Dropbox.
    Ew. Lightroom na netbooku (tryb tethering), modem 3G + Dropbox. W lightroomie jako folder docelowy podajesz folder Dropboxa i fotki leca w swiat.
    Stopka sropka... wybitnie niekomercyjna.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    zadna odpowiedz (poza moja oczywiscie ) do tej pory nie jest na temat. przypominam ze fragment pytania brzmi:

    czy jest inna możliwość transmisji niż NIKON WT-4 [...] Taki sposób który nie jest ograniczony zasięgiem urządzenia (satelitarny itp.) ?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrzesiekH Zobacz posta
    Czyli można zrobić taki motyw ? WT4 laptop z netem i automatyczne przegrywanie na ftp ? (...)

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    zadna odpowiedz (poza moja oczywiscie ) do tej pory nie jest na temat. przypominam ze fragment pytania brzmi:

    czy jest inna możliwość transmisji niż NIKON WT-4 [...] Taki sposób który nie jest ograniczony zasięgiem urządzenia (satelitarny itp.) ?
    Pytanie sformułowałem tak ponieważ, nie wiedziałem o możliwości transmisji poprzez wt4-laptop-net-ftp
    o której piszą Panowie powyżej.

    Natomiast ty kolego R... szkoda się odnosić do tego co "piszesz"

    Dzięki wszystkim za podpowiedzi - spróbuję w ten sposób rozwiązać tę kwestię
    Fx

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •