Szukaj
[regulamin pkt 10a ]
Powiedziałby, że jest w miarę poprawnie. Brakuje tylko magii jakiej dostarczyłaby np mgła.
Za Marcinem. Ot pstryk. Nie ma tu nic niezwykłego. Łąka, las, niebo. Ani fajnego światełka ani czegokolwiek co przyciągnie wzrok.
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
bardzo zwykłe zdjęcie...chyba nie ma się czym chwalić...
D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...
[QUOTE=Pienia;2018398]bardzo zwykłe zdjęcie...chyba nie ma się czym chwalić...[/QUO
Mam wielką ochotę zobaczyć TWOJE NIEZWYKŁE ZDJĘCIA!!!!!!!!!!!
Czekam z niecierpliwością, może się czegoś nauczę od koleżanki![]()
[regulamin pkt 10a ]
Zalecam przed publikacja w necie przekonwertowac zdjecie z AdobeRGB do sRGB. Bedzie miało lepsze kolory
I'm not always right, but I'm never wrong...
Mi się podoba kadr właśnie , ładnie uchwycone te kałuże miedzy dwoma dużymi drzewami . Wszystko zamyka się w ładnym trójkącie a żółte kwiatki dodają życia lace .
Na brak dobrego światła nie ma co narzekać bo widać ze było robione w pochmurny dzień a fotografia w takie dni możne nie powala na kolana ale mz ma właśnie swój urok .
Ładne zdjęcie łąki w pochmurny dzień .
Zieleni w tym kadrze na pewno nie brakuje.
Jednak brakuje jakiegoś bardziej zdecydowanego, atrakcyjniejszego motywu. No bo przecież jakiś tam jest w postaci mini bajorka.
Myślę, że jakbyś tak miała piękne niebo z białymi "barankami", odbiór tej foty byłby zupełnie inny.
Skontaktuj się z nami