Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Prośba o zrobienie zdjęcia

    Witam,
    Od jakiegoś czasu przeglądając swoje zdjęcia dochodze do wniosku, że wyglądam na nich dziwnie
    Stąd zrodził się w mojej głowie pomysł by wreszcie pójść do fotografa, który zrobił by mi fotkę, na której wyglądałbym fajnie (całkiem nie podobnie do siebie .
    I pierwsze co mi przyszło do głowy to zapytać tu na forum - czy ktoś z Was z Warszawy albo Gliwic i okolic poświęciłby trochę swojego cennego czasu (oczywiście za stosownym wynagrodzeniem) i zrobił mi jakieś fotki, na których nie wyglądałbym jak gość z listu gończego (Poszukiwany żywy lub martwy, ze wskazaniem na martwego.
    Jeśli to zły dział lub zły post to sorki .
    A zresztą co się będę chwalił...

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zoidberg Zobacz posta
    zrobił mi jakieś fotki, na których nie wyglądałbym jak gość z listu gończego (Poszukiwany żywy lub martwy, ze wskazaniem na martwego.

    a wziales pod uwage, ze moze po prostu sie nie da?

  3. #3

    Domyślnie

    Polecam autoportret.
    Z6II_14-30_28_28-75_40_45_105_100-400_TC2.0_DJI

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zoidberg Zobacz posta
    Witam,
    Od jakiegoś czasu przeglądając swoje zdjęcia dochodze do wniosku, że wyglądam na nich dziwnie
    Stąd zrodził się w mojej głowie pomysł by wreszcie pójść do fotografa, który zrobił by mi fotkę, na której wyglądałbym fajnie (całkiem nie podobnie do siebie .
    I pierwsze co mi przyszło do głowy to zapytać tu na forum - czy ktoś z Was z Warszawy albo Gliwic i okolic poświęciłby trochę swojego cennego czasu (oczywiście za stosownym wynagrodzeniem) i zrobił mi jakieś fotki, na których nie wyglądałbym jak gość z listu gończego (Poszukiwany żywy lub martwy, ze wskazaniem na martwego.
    Jeśli to zły dział lub zły post to sorki .
    Jak to nie żarty to zapraszam do Bytomia. http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/event.php?eid=136414863062194

    Zrobimy z Ciebie modela a fotki sam sobie wybierzesz które Ci "podejdą". Co do wynagrodzenia... Kupisz każdemu po bananie i będzie dobrze.


    Pozdrawiam i do zobaczenia
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez step.tom Zobacz posta
    Co do wynagrodzenia... Kupisz każdemu po bananie i będzie dobrze.


    Pozdrawiam i do zobaczenia


    po tym co przeczytalem, ze pewnoscia nie zaryzykowalbym

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez step.tom Zobacz posta
    Jak to nie żarty to zapraszam
    Absolutnie to nie żarty. Podałem to może w wesołej formie bo już taka moja natura ale jak najbardziej chciałbym mieć znośną fotę Bytom może być ale w weekendy - pracuje obecnie na projekcie w Warszawie od poniedziałku do piątku stąd mogę tylko w sobotę (lub niedziele) gdy wracam do domu do Gliwic.

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    a wziales pod uwage, ze moze po prostu sie nie da?
    Ponieważ kobiety nie wymiotują na mój widok, dzieci nie zaczynają płakać a staruszki nie dostają zawału stąd wywnioskowałem, że jest jeszcze iskierka nadziei.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 04-08-2010 o 13:25 Powód: proszę nie mnożyć postów.
    A zresztą co się będę chwalił...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zoidberg Zobacz posta
    Bytom może być ale w weekendy - pracuje obecnie na projekcie w Warszawie od poniedziałku do piątku stąd mogę tylko w sobotę (lub niedziele) gdy wracam do domu do Gliwic.
    Zobacz na datę i czekamy...

    Pozdrawiam
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  8. #8

    Domyślnie

    Miałem ten sam problem i dopiero jak mi rentgen czaszki zrobili to dało się na to patrzeć Tylko do paszportu się nie nadaje
    Zorka 5|Comodore 64| i trochę innego badziewia
    http://elwrona.digart.pl/

  9. #9
    Gaduła Awatar wlopis
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Swarzędz koło Poznania
    Posty
    1 198

    Domyślnie

    Zoidberg, dzieki za założenie tego wątku, może nie temat, co odpowiedzi rozbawiły mnie do łez, szczególne podziekowanie dla R i elworona
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 04-08-2010 o 20:13 Powód: lit.
    SLR/FX/DX/ N/24/35/50/85/SB800/SB600/NX2

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlopis Zobacz posta
    Zoidberg, dzieki za założenie tegą wątku, może nie temat, co odpowiedzi rozbawiły mnie do łez, szczególne podziekowanie dla R i elworona
    Mnie też - do tego stopnia, że zacząłem brać pod uwagę rentgen głowy (oczywiście tylko w celach fotograficznych).
    A zresztą co się będę chwalił...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •