Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1

    Domyślnie Odczekalem i pokazuje.....

    Klif Moherowy w panoramce, sklejka z czterech poziomych kadrow........
    Hoobie pokazal to miejsce kilka dni temu, odczekalem i pokaze panorame ktora w koncu obrobilem
    Warunki jakie udalo sie nam tam zastac byly niesamowite co doskonale widac na zalaczonym ponizej obrazku





    1600x860
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 03-08-2010 o 08:11 Powód: Podmiana zdjec.....niedopatrzenie:D

  2. #2

    Domyślnie

    Wyrazisty, wymowny i przejrzysty obraz, mający swoją głębię i asymetryczną perspektywę, która tu sprawdza się w 100%. Znakomite!!!
    [regulamin pkt 10a ]

  3. #3

    Domyślnie

    Warunki mieliście wspaniałe i w pełni je wykorzystałeś
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  4. #4

    Domyślnie

    Kolory bajka, ale kadrowo dla mnie troszkę za dużo się dzieje z lewej w stosunku do prawej strony. Tak wiem to klif , ale wydaje mi się, że można było bardziej wysunąć ten kawałek skały z prawej strony.

  5. #5

    Domyślnie

    A mi właśnie pasuje większa przestrzeń po prawej, potęguje wielkość tego miejsca. Dla mnie jest bardzo dobrze.
    LED ZEPPELIN

  6. #6

    Domyślnie

    Świetne mogło by być ciut więcej tych kwiatków i kamlotów z dolnego prawego rogu
    Regulamin zabrania mi pisać o pięćsetce F4

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    ................... Warunki jakie udalo sie nam tam zastac byly niesamowite co doskonale widac na zalaczonym ponizej obrazku ........................
    ..... wypada się zgodzić z Autorem, że MISTRZEM jest

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jadowita żmija Zobacz posta
    asymetryczną perspektywę
    A co to za zwierz? Powiesz coś więcej na ten temat?
    Krzysztof Paszkiewicz

  9. #9

    Domyślnie

    Co Ty Krzychu nie widzisz, że koleżanka jest znawczynią fotografii pejzażowej i przy okazji nabija pierdyliony, mądrych postów w tym dziale? -- To jest pytanie retoryczne (pisze jakbyś się nie domyślał ). Lekko jej to nie wychodzi... ale co tam
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  10. #10

    Domyślnie

    Jest dużo lepiej niż poprzednio.
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •