Jakiego programu używacie do obróbki plików RAW? Chodzi mi o program w wersji freeware. Poszukuję również programu w którym można dokonywać operacji na warstwach oczywiście też w wersji freeware.
Chyba że jakiś w miarę dobry program można kupić za jakąś rozsądną kwotę.