mam prośbę do użytkowników D5000. Czy ktoś mógłby mi podać jak ustawia wszystkie parametry wasz D5000 w scenie sunset ? Używałem kiedyś tego i bardzo mi się podobała ta scena z automatu, teraz nie mam jej w D90 i chciałbym sobie ustawić tak jako ustawienie użytkownika
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami