Widzę że koledzy zamiast odpowiadać na temat wątku, zajmuja się weryfikacją mojej wiedzy z instrukcji D90. Napisałem już że źle zinterpretowałem punkt "Automatyczny dobór ISO, (ty;ko tryby P,S i A ) str.166. Instrukcję mam w pdf, niedowiarkom mogę wysłać. Ufam jednak posiadaczom tego aparatu, że moja interpretacja tego punktu była zła, ponadto kilkadziesiat stron wcześniej wymieniony jest również tryb M.
Proszę uprzejmie, bardziej tego wątku nie zaśmiecajmy.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami