Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Wątek: Abonament

  1. #31

    Domyślnie

    Już dawno mi się skończyła, tak ze 3 lata temu))

  2. #32

    Domyślnie

    Polecam PLAY, odradzam ORANGE, nigdy do tej sieci nie powrócę, PLUS i ERA są ok.

  3. #33

    Domyślnie

    Wszyscy znajomi są w Orange plus stacjonarne i mnie to wystarcza.
    Orange jest ok
    od 10 lat w niej jestem

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    Nie wiem gdzie mieszkasz i gdzie bywasz ale jakoś przez ostatnie 5 lat nie stwierdziłem żadnych problemów z zasięgiem, i NIGDY nie dostałem podobnego komunikatu. A podróżuje zawodowo po największych pipidówkach naszego kraju (nawet po stolicy)
    Może po prostu wtedy miałeś kiepściejszy telefon (choć pewnie teraz napiszesz, że ten sam działa Ci wszędzie doskonale)
    Jak dla mnie - a zdanie to opiera się na solidnej praktyce - ta Twoja wypowiedź ma niewiele wspólnego ze stanem faktycznym.
    No chyba, że masz tak solidnego pecha i zasięg Orange Cię omija szerokim łukiem!
    faktycznie, mieszkam w pipidówie o nazwie Warszawa, a korzystam z Orange obecnie z całkiem nowym telefonem Nokii...
    Mamiya + Sony

  5. #35

    Domyślnie

    jeszcze raz proszę Was o rzeczowe wypowiedzi, a nie przepychanki.
    nie mam zamiaru po raz drugi czyścić tego wątku !
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  6. #36

    Domyślnie

    Nie chce sie znowu przepychac - powiem jedno
    Kazda siec jest dobra o ile spelnia nasze oczekiwania pod kazdym wzgledem.
    Nikus DeTrzysta'S i szklarnia z owocami Sigmusia i Nikusia oraz malutkiej Tokinki - do tego blyszczyk na 9setce

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prezio Zobacz posta
    (...)
    Kazda siec jest dobra o ile spelnia nasze oczekiwania pod kazdym wzgledem.
    To takiej nie ma i nie będzie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #38
    Tata Homera Awatar frostic
    Dołączył
    11 2007
    Miasto
    Bażanorzów Górnośląski ;)
    Posty
    526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    Polecam PLAY, odradzam ORANGE, nigdy do tej sieci nie powrócę, PLUS i ERA są ok.
    Kondziu, to już ustaliliśmy w tym wątku.
    Są tacy, którzy kochają Play, są też tacy którzy uwielbiają Orange...
    Są również tacy, którzy nienawidzą Play i tacy, którzy nie trawią Orange

    I dlatego Świat jest piękny i kolorowy
    SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    faktycznie, mieszkam w pipidówie o nazwie Warszawa, a korzystam z Orange obecnie z całkiem nowym telefonem Nokii...
    no to mów od razu że mieszkasz na kresach wschodnich ja korzystam chyba z wszystkich operatorów poza playem i nigdy nie miałem problemów z nimi. Playa nie kupię bo nie chce obciążać tych co do mnie dzwonią, i nie jestem altruistą ale nie jestem egoistą. A ja na playa też nie dzwonię. Co najwyżej sms wyśle.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frostic Zobacz posta
    Kondziu, to już ustaliliśmy w tym wątku.
    Są tacy, którzy kochają Play, są też tacy którzy uwielbiają Orange...
    Są również tacy, którzy nienawidzą Play i tacy, którzy nie trawią Orange

    I dlatego Świat jest piękny i kolorowy
    frostic czy ty nie pracujesz dla Orange, już kolejny raz wpierasz ludziom coś odwrotnego niż napisali.

    Moim zdaniem Orange to najgorsza siec i już, nie jestem pierwszy w tym wątku z takim zdaniem a jakoś złych opinii o pozostałych sieciach brak, pozdrawiam.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •