Już dawno mi się skończyła, tak ze 3 lata temu))
Szukaj
Polecam PLAY, odradzam ORANGE, nigdy do tej sieci nie powrócę, PLUS i ERA są ok.
Wszyscy znajomi są w Orange plus stacjonarne i mnie to wystarcza.
Orange jest ok
od 10 lat w niej jestem
jeszcze raz proszę Was o rzeczowe wypowiedzi, a nie przepychanki.
nie mam zamiaru po raz drugi czyścić tego wątku !
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Nie chce sie znowu przepychac - powiem jedno
Kazda siec jest dobra o ile spelnia nasze oczekiwania pod kazdym wzgledem.
Nikus DeTrzysta'S i szklarnia z owocami Sigmusia i Nikusia oraz malutkiej Tokinki - do tego blyszczyk na 9setce
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
no to mów od razu że mieszkasz na kresach wschodnichja korzystam chyba z wszystkich operatorów poza playem i nigdy nie miałem problemów z nimi. Playa nie kupię bo nie chce obciążać tych co do mnie dzwonią, i nie jestem altruistą ale nie jestem egoistą. A ja na playa też nie dzwonię. Co najwyżej sms wyśle.
Skontaktuj się z nami