Mam MF 055xprob z głowicą 804rc2 i nie narzekam na ciężar i w góry też da się z tym iść. Mam przynajmniej pewność stabilnego statywu w którym nogi nie wyginają się przy byle wiaterku
Szukaj
Mam MF 055xprob z głowicą 804rc2 i nie narzekam na ciężar i w góry też da się z tym iść. Mam przynajmniej pewność stabilnego statywu w którym nogi nie wyginają się przy byle wiaterku
D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF
Dla mnie właśnie temat na czasie. Szukałem, szukałem i zdecydowałem się na MF 055xprob + głowica MF 460mg. Taki zestaw dźwiga bez najmniejszego problemu d300 + grip + 70-300vr (można by jeszcze przymocować podstawkę pod 3 browary i też byłoby pewnie. Super wrażenia od samego początku szczególnie w porównaniu do mojego poprzedniego statywu HAMA za 27pln
![]()
Skontaktuj się z nami