Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: statyw do D90

  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2008
    Miasto
    Bielsk Podl.
    Posty
    231

    Domyślnie

    Mam MF 055xprob z głowicą 804rc2 i nie narzekam na ciężar i w góry też da się z tym iść. Mam przynajmniej pewność stabilnego statywu w którym nogi nie wyginają się przy byle wiaterku
    D300s/N24-70/N80-200/N50f1.8/SB900/MF

  2. #22

    Domyślnie

    Dla mnie właśnie temat na czasie. Szukałem, szukałem i zdecydowałem się na MF 055xprob + głowica MF 460mg. Taki zestaw dźwiga bez najmniejszego problemu d300 + grip + 70-300vr (można by jeszcze przymocować podstawkę pod 3 browary i też byłoby pewnie . Super wrażenia od samego początku szczególnie w porównaniu do mojego poprzedniego statywu HAMA za 27pln

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •