Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: statyw do D90

  1. #11

    Domyślnie

    ok - jeśli nie zamierzasz kupować zoomów typu 200-500, 400 itd (po kilka kg) to nie wiem czy jest sens pakowania się w drogi i ciężki statyw. już wiele razy spotkałem się z opinią (którą podzielam), że jeśli przesadzisz z wagą statywu to jest spora szansa, że przestaniesz go ze sobą zabierać Np. ten Manfrotto, o ktorym pisałem. Pożyczyłem od mojego kolegi z pracy. Statyw naprawdę super - wysoki, stabilny, głowica mistrz. Ale co z tego jak to wszystko ważyło grubo ponad 3kg i na rowerze pojechałem z nim raz. Plery mnie bolały przez następne 2 dni.... Pamiętaj - pucha, obiektywy, statyw itd i zrobi się ładnych parę kg. Jeśli zamierzasz z tym gdzieś chodzić a nie tylko wozić samochodem to poszukaj jakiegoś benro, slik'a w okolicach do ok.1,5kg i do tego ciekawą głowicę. Na 100% będziesz zadowolony i taki statyw bez problemu utrzyma to co masz i na 99% to co zamierzasz dokupić.
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  2. #12

    Domyślnie

    Benro Travel Angel A-268 (269) + głowica B1 + PU50 i zestaw wychodzi w okolicach 700PLN.

    EDIT: http://jabbafoto.pl/opis/266400/benr...-1--pu-50.html
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #13

    Domyślnie

    piszcie odrazu w jakim sklepie można to kupić

  4. #14

    Domyślnie

    wszytsko tez zalezy jaki jestes wysoki:
    uzywalme Sherpy 600R
    a teraz mam Benro A-650EX + glowice HD38 i jest extra
    http://www.fotorimex.pl/product.php/...ex_+_hd-38.htm

  5. #15

    Domyślnie

    szukam statywu do D90 oraz za jakiś czas pojawi się analogowy aparat to tez chciał bym go wykorzystać

  6. #16

    Domyślnie

    dzwoniłem do sklepu i sprzedawca polecił mi taki

    http://allegro.pl/item1170838820_man...ca_804rc2.html

  7. #17

    Domyślnie

    mój dobry znajomy ma taki. Fajny ale ta głowica waży prawie tyle co nogi :P
    Benro, Slik do 1,5kg
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  8. #18

    Domyślnie

    to jaki statyw polecacie do terenu wycieczki w góry zdjecia budynków itp

  9. #19

    Domyślnie

    np. nogi od slika 330dx i jakaś fajna głowica kulowa
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  10. #20

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •