ok - jeśli nie zamierzasz kupować zoomów typu 200-500, 400 itd (po kilka kg) to nie wiem czy jest sens pakowania się w drogi i ciężki statyw. już wiele razy spotkałem się z opinią (którą podzielam), że jeśli przesadzisz z wagą statywu to jest spora szansa, że przestaniesz go ze sobą zabieraćNp. ten Manfrotto, o ktorym pisałem. Pożyczyłem od mojego kolegi z pracy. Statyw naprawdę super - wysoki, stabilny, głowica mistrz. Ale co z tego jak to wszystko ważyło grubo ponad 3kg i na rowerze pojechałem z nim raz. Plery mnie bolały przez następne 2 dni.... Pamiętaj - pucha, obiektywy, statyw itd i zrobi się ładnych parę kg. Jeśli zamierzasz z tym gdzieś chodzić a nie tylko wozić samochodem to poszukaj jakiegoś benro, slik'a w okolicach do ok.1,5kg i do tego ciekawą głowicę. Na 100% będziesz zadowolony i taki statyw bez problemu utrzyma to co masz i na 99% to co zamierzasz dokupić.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami