Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: statyw do D90

  1. #1

    Domyślnie statyw do D90

    witam szukam statywu do nikona D90
    fotografia architektura ludzie zabytki itp
    zależy mi na pewnym i stabilnym mocowaniu aparatu

    cena do 700 zl ale jeśli będzie warto to się dozbiera

    proszę o kąkretne propozycje nie koniecznie z allego

  2. #2

    Domyślnie

    SLIK 500DX bedziesz zadowolony i wydasz 300zl mniej

  3. #3

    Domyślnie

    Krzysiu,
    a może napisz coś więcej.
    Priorytet stabilność - patrz większa waga i gabaryty, odwrotnie czy coś pomiędzy?
    Ja mam Benro 550 i jest ok.
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  4. #4

    Domyślnie

    ma być stabilny i może przy okazji więcej ważyć chciał bym też w miarę dobrą głowiczkę do niego

  5. #5

    Domyślnie

    No to Manfrotto 055 o ile się nie mylę. Waży w ch****j ale stabilny to on jest. Ja bawiłem się z taką głowicą a'la joystick - świetna sprawa
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  6. #6

    Domyślnie

    widzialem w sklepie głowice regulowaną na pilota tylko nie pamietam ile to kosztowało

  7. #7

    Domyślnie

    Może masz na myśli Gitzo GH5130RC Atena ? W 700pln raczej się nie zmieścisz "cena – około 8000 Euro brutto. " - hahahaha
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  8. #8

    Domyślnie

    raczej nie stał sobie w zwykłym sklepie nie sądze by sprowadzali tam tak drogi statyw

  9. #9

    Domyślnie

    tak na poważnie - co masz zamiar postawić na tym statywie? D90 to wiem - co dalej?
    Funkcja panoramy w głowicy obowiązkowa czy nie?
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  10. #10

    Domyślnie

    narazie D90 oraz 18-105 bede sie rozbijał w tym kierunku wiec niedługo zacznę coś dokupować wole kupić statyw lepszy bym potem nie musiał zmieniać

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •