Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21

    Domyślnie

    Być może, ale zdjęcia też nieszczególne

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  2. #22

    Domyślnie

    Problem leży w tym, że nie każde zdjęcie może się każdemu podobać, ale o tym czy się pojawi, czy też nie na forum, decyduje, na całe szczęście, jego autor .

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chróściel Zobacz posta
    Problem leży w tym, że nie każde zdjęcie może się każdemu podobać, ale o tym czy się pojawi, czy też nie na forum, decyduje, na całe szczęście, jego autor .
    Wystawiłeś te fotki pod ocenę i sam prosiłeś o opinię. Dostały taką na jaką zasłużyły u oglądających, a o opinii decyduje jej(opinii) autor... na całe szczęście. I właśnie w tym leży problem
    D90 | N35 1.8 G | N70-300 VR | SB-900 |

  4. #24

    Domyślnie

    Nie do końca. Moim zdaniem forum służy nie tylko otrzymywaniu oceny zdjęcia i porad co dalej, jeśli fotki są nie udane, ale również możliwości dyskusji, czy też obrony własnej opinii. Może właśnie w tym leży problem, że niektórzy swoje opinie wyrażają zbyt autorytatywnie? A druga sprawa jest taka, że wybacz, ale ja w przypadku radekone nie widzę opinii, która mogłaby cokolwiek wnieść do poprawy moich zdjęć, a chyba właśnie temu ma służyć ich komentowanie? Czy może się mylę?

  5. #25

    Domyślnie

    Ty wstawiłeś fotki jakie chciałeś, Kolega napisał opinię jaką chciał. Obie rzeczy są na tyle subiektywne, że dojście do kompromisu wymaga co najmniej 0,5 l
    Z tego co przeczytałem to tylko Tobie się podobają, a Kolega cóż... pisze jak pisze... dość twardo i ton całej dyskusji zrobił się bardzo polski.
    A tak apropo's choćby WB, niestety... być może zamierzony, ale tu nie widzę uzasadnienia i również mnie razi.
    D90 | N35 1.8 G | N70-300 VR | SB-900 |

  6. #26

    Domyślnie

    Dla mnie te zdjęcia są na tyle prywatne, że w żaden sposób nie kwalifikują się do reportażu. Poza brakiem jakiejś uniwersalnej treści, to materiał jest bardziej zbiorem poprawnie sfotografowanych dziwnych min, które również niewiele z reportażem mają wspólnego. A co do zamierzonej tonacji a'la Wild Bean, to następnym razem musisz zrobić to tak, żeby oglądający nie mieli tego wszechogarniającego wrażenia, że zwyczajnie spitoliłeś balans bieli.

    A jeśli ciągle się upierasz przy nazywaniu tego reportażem, to gdzie są tak kluczowe momenty dla wizyty w kawiarni, jak wejście/wyjście, moment zamówienia kawy oraz zapłaty za nią?
    forum.niekojarze.pl

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chróściel Zobacz posta
    Dlaczego skopane?
    Naprawde podoba Ci sie bardziej to z prawej?

    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez chróściel Zobacz posta
    A druga sprawa jest taka, że wybacz, ale ja w przypadku radekone nie widzę opinii, która mogłaby cokolwiek wnieść do poprawy moich zdjęć, a chyba właśnie temu ma służyć ich komentowanie? Czy może się mylę?
    Przecież napisałem ci bardzo konkretnie: Dziewczyny i ty na pewno macie z nich radość i kontemplacja ich w ramach wspomnianego kręgu powinna się zakończyć.

    Nie odniosłem się do jakości zdjęć, ponieważ jest to dla mnie sprawa drugorzędna. Dałem ci do zrozumienia, że te zdjęcia być może mają wartość emocjonalną dla ciebie i twoich koleżanek. Dla mnie to prywatne i nieciekawe pstryki.
    Jakbym np. wkleił ładne i dopracowane fotki z wypadu z moją byłą na zamek - napisałbyś mi to samo.

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  9. #29

    Domyślnie

    lechupe - konkretnie i na temat.
    Zdjęcia równie dobre jak ta kawa ;p

  10. #30

    Domyślnie

    Pas panowie, bo zawsze się znajdzie coś, co Wam nie odpowiada i do czego można się przyczepić .
    Pozdrawiam .

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •