Witajcie,
fotografowałem ostatnio jako 2 fotograf w takim oto pomieszczeniu
i mam problem z balansem bieli
Czy ktoś z Was ma czas i ochotę wskazać mi właściwą drogę.
Zdjecie wpada w jakis dziwny "róż"... pracuje w LR i nie mogę tego "okiełznać"
mam nefa http://rapidshare.com/files/408079351/DSC_2696.NEF
bede wdzieczny za pomoc
pozdrawiam
Marcin
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami