Witajcie,

fotografowałem ostatnio jako 2 fotograf w takim oto pomieszczeniu


i mam problem z balansem bieli

Czy ktoś z Was ma czas i ochotę wskazać mi właściwą drogę.

Zdjecie wpada w jakis dziwny "róż"... pracuje w LR i nie mogę tego "okiełznać"

mam nefa http://rapidshare.com/files/408079351/DSC_2696.NEF

bede wdzieczny za pomoc

pozdrawiam
Marcin