Witam
Do tej pory nie bawiłem się w wywoływanie zdjęć cyfrowych (Wystarczał mi do ogłądania TV). Ale chyba nadszedł ten czas. Interesuje mnie oferta XXL (np. fotojokera), a konkretnie zdjęcia wielkości 40x30cm. Mam puszkę D90 i z niej wychodzą coś ok 36x24cm. Jak teraz powinienem przygotować takie zdjęcie, żeby poprawnie było wywołane?
Rozumiem, że w ps muszę je trochę powiększyć - powiększając proporcjonalnie wychodzi jakieś 45x30cm i wykadrować do 40x30cm. Dobrze kombinuję?
Proszę o jakieś wskazówki i porady. Z góry dziękuję.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami