Czesc.

Chyba byl juz kiedys watek o miniwiezach.. Ale nie moge go znalezc. Wiem tez, ze na forum napewno jest kilku audiofilów, albo chociaz ludzi znajacych sie bardziej lub mniej na takim sprzecie.
W czym rzecz. Audiofilem nie jestem, ale lubie i cenie sobie jak cos gra mi w pokoju .
Zalozenia sa takie: segment mini, mikrozestawow, przyjemnie grajacy, ladny i estetyczny z wygladu (wazne), powinien czytac plyty mp3, i miec wejscie usb. To chyba te najwazniejsze kwestie. Kwota ok. 1000zl.
Ktos? Cos?

Dzieki!