Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Dzień drugi - Sagrada

    Piękne... Kiedyś będzie. Na tą chwilę nie mogę powiedzieć że byłem zawiedziony ale brakowało mi tego wykończenia które widziałem w projekcie. Detale powalają. To co już tam jest to mistrzostwo architektury. Kiedy to wszystko się skończy, tak naprawdę dopiero się zacznie...


  2. #2

    Domyślnie

    Hehe głosi legenda, ż ejak skończą to koniec świata będzie, więc za bardzo im nie kibicuj - jeszcze parę miejsc zostało do zobaczenia na świecie

    Edit: 21-ki zazdroszczę - mnie ktoś wsadzał głowę z aparatem co chwila, a z tyłu tłum dyszał na plecach.

  3. #3

    Domyślnie

    Piotrze
    Cała ta architektura dosłownie POWALIŁA mnie!!!
    Ja też osobiście ( jak Grześ ) stawiam na 21 i podoba mi się bardzo np 10-czka.
    Naprawdę fajnie musiało tam być -zadroszczę wam że plenerowaliscie w Barcelonie i tych fotek, które mogłem zobaczyć !!!
    pozdrawiam
    Marek Idzikowski
    NIKON Z8 / N24-70 F2.8/ N70-200/ ROLLEIFLEX 2.8F / HASSELBLAD 503CWD

  4. #4

    Domyślnie

    Mareczku, jak pisałem, wybierzemy się tam jeszcze raz. Tym razem z Tobą

  5. #5

    Domyślnie

    To już chyba czwarte zdjęcia stamtąd, jakie oglądam. Wreszcie 'po chłopsku' pokazane co i jak (jeszcze tam nie byłem). Nie ma to jak dobry pedagog. Zdjęcia dopracowane, czyściutkie (takie jest moje wrażenie), podobają się ! Widocznie trzeba mieć D3x, zazdroszczę !

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wasilewk Zobacz posta
    Zdjęcia dopracowane, czyściutkie (takie jest moje wrażenie), podobają się ! Widocznie trzeba mieć D3x, zazdroszczę !

    Pzdr.

    Albo talent :P

    serdecznie pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Przydałoby się jednak doszlifować te kadry w PSie bo jednak czegoś im brakuje -- nie uważasz?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Przydałoby się jednak doszlifować te kadry w PSie bo jednak czegoś im brakuje -- nie uważasz?
    brakuje plastik fantastik
    Nikon D80/D90/D610 + N24-70 + N80-200 + SB-900
    Kilka moich fotek

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    ?
    No wydaje mi się, że zdjęcia zyskałyby gdyby jednak poświęcić kilka minut w Photoshopie. Teraz wyglądają jak dobry materiał wyjściowy do dalszej pracy... Mam nadzieję, że się nie gniewasz o te słowa?

    Cytat Zamieszczone przez Kargulo Zobacz posta
    brakuje plastik fantastik
    Dlaczego utożsamiać dobrze/ciekawie obrobione zdjęcia z plastikiem? Hmmm? To jest ogromne spłycenie pojęcia fotoedycji. Obecnie można zauważyć popularyzację dwóch skrajnych trendów traktowania fotografii: albo pokazuje się nie tknięte (surowe), twierdząc, że Photoshop to całe zło tego świata albo te które aż kipią od nadmiaru taniego efekciarstwa.

    Obrazkom opracowanym w sposób naturalny, przyciągający uwagę, a może i nawet efektowny (nie mylić z efekciarstwem), należy, wbrew pozorom, poświęcić sporo więcej czasu w cyfrowej ciemni, niż w przypadku tandetnej, nachalnej i "plastikowej" obróbki. Dobra edycja polega na podkreśleniu walorów zdjęcia, wyeksponowaniu tego co w nim najlepsze i nadaniu charakteru. Sztuka to trudna i wymaga doświadczenia bo popaść w przesadę czy manierę jest bardzo łatwo.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •