Czytnik kart SDHC jest przydatnym gadżetem m. in. do zgrywania fotek do komputera. Miałem już kilka czytników które kończyły żywot po dość krótkim czasie albo wręcz powodowały uszkodzenia kart. I tutaj moje pytanie: jaki czytnik z aktualnie obecnych na rynku możecie polecić? Kryterium jest obsługa kart 16 GB, szybki transfer i bezpieczny sposób wkładania/wyjmowania karty