Witam,
Przekopalem sie przez wszystkie posty na forum i w sieci, wiem do czego sluzy przycisc GO ale ... dlaczego nie dziala tak jak wszyscy pisza?
W moim D70 z 18-200 Nikkora po nacisnieciu przycisku GO robi sie czarno i NIC nie widac.
Owszem, po nacisnieciu GO zamykaja sie listki (widac przez obiektyw) ale chyba tez podnosi sie lustro skoro nic nie widac?
Niezaleznie od ustawionego programu (P,A,S,M) sytuacja jest taka sama - czarno czarno czarno.
Czy chodzi o obiektyw ktory nie ma pierscienia przeslony? Ale ma przeciez sterowanie ze skorupy wiec to chyba nie powinien byc problem?
Jezeli pytanie jest lamerskie to trudno - jestem amatorem przez duze A i dopiero poznaje sprzet, wiec prosze o wyrozumialosc.
Pls. help
T.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami