Close

Strona 5 z 127 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #41

    Domyślnie

    ja polecam Goldbuch. Jakościowo wysoko jak i walther. Henzo się moim zdaniem popsuło, ale znowu z Poldomu można czasem wyhaczyć ciekawy i bdb jakościowo album...
    Pozdrawiam, Łukasz

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukasmm Zobacz posta
    ja polecam Goldbuch. Jakościowo wysoko jak i walther. Henzo się moim zdaniem popsuło, ale znowu z Poldomu można czasem wyhaczyć ciekawy i bdb jakościowo album...
    Tez ostatni zakupiłem firmy Goldbuch i jak najbardziej potwierdzam, jakość jak najbardziej ok, polecam również.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez c0lin Zobacz posta
    Tez ostatni zakupiłem firmy Goldbuch i jak najbardziej potwierdzam, jakość jak najbardziej ok, polecam również.
    Gdzie można kupić i zobaczyć ofertę tych albumów?

  4. #44

    Domyślnie

    Ja zazwyczaj wklejałem matowe, teraz daje do wyboru jeszcze perłowe. Jak narazie wszystkie pary które podpisały umowy na przyszły rok wybrały papier perłowy...
    никон

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Gdzie można kupić i zobaczyć ofertę tych albumów?
    Ja akurat znalazłem przypadkiem w jednym z labów, mieli zaledwie parę egzemplarzy, pojechałem po Henzo wróciłem z Goldbuchem. Szukając na necie nie znalazłem nic specjalnego, chyba tutaj mieli najwięcej http://www.fotoalbums.pl/?albumy,6 niestety nie ma tego co ja kupowałem...

    Pozdrawiam

  6. #46

    Domyślnie

    od Barańskiego w tym roku wziąłem już 80albumów dla siebie i znajomych, złego słowa powiedzieć nie można. Są dobrze wykonane, elegancko i nie ma się czego wstydzić.
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

  7. #47

    Domyślnie

    80??? ile masz rabatu?? Mogę się podpiąć??
    никон

  8. #48

    Domyślnie

    ja kiedyś myślałem ze będe miał 1200zl rabatu. Zamówiłem u baranskiego albumy za 1200zł - chciałem wpłacić zaliczkę - nie chciał. Któregos pięknego dnia wpada kurier, daje albumy, ja sięgam po portfel a kurier mówi - wszystko OK, nie ma pobrania. W szoku otwieram pudło, zerkam na fakturę i widze - Fv nr bla bla bla, zapłacono gotówką

    Oczywiście zadzwoniłem do Krakowa, powiedziałem w czym rzecz i kase przelałem... Ale ubaw miałem po pachy.. Taka paczuszka za free - byłoby miło Ale wtedy byłoby to pewnie ostatnie zamówienie jego albumów...

  9. #49

    Domyślnie

    A ja szukam albumu bardzo eleganckiego, ale nie ślubnego, i żeby jeszcze można było z grawerką zamówić, no i tak jakby było do 200 to bym była w niebie.
    20 kartek, więc mały.
    Ktoś może coś takiego polecić?

  10. #50

    Domyślnie

    Cyt: "Jak narazie wszystkie pary które podpisały umowy na przyszły rok wybrały papier perłowy..."
    Sprecyzuj, bardzo proszę o tym papierze.
    Dziękuję i pozdrawiam

Strona 5 z 127 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •