Close

Strona 77 z 127 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #761

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KubaZowsik Zobacz posta
    Witam,

    Kto robi dobre 30x30 ?

    Kuba.
    Moim zdaniem digitalalbum.pl, ja jestem zadowolony.

  2. #762

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KubaZowsik Zobacz posta
    Witam,

    przyłączę się do opinii że 25x25 od Barańskiego są jeśli chodzi o grzbiet gorzej wykonane od świetnych 33x33. Nie przeglądałem wszystkich 77 stron dyskusji, ale gdyby ktoś szukał dobrego albumu 25x25 (takie robię do chrztów) to spójrzcie na to: Link
    To album firmy Viva Litera.
    Wygląda to bardzo fajnie, może być alternatywą dla Barańskiego. A napisz, jak jest u nich z szybkością realizacji zamówień? Bo jak pomyślę ile muszę za każdym razem czekać na albumy od pana B., to mnie krew zalewa

  3. #763

    Domyślnie

    Kuba, czy albumy od VL nadal tak śmierdzą klejem?

    Cytat Zamieszczone przez gerronimo Zobacz posta
    A napisz, jak jest u nich z szybkością realizacji zamówień? Bo jak pomyślę ile muszę za każdym razem czekać na albumy od pana B., to mnie krew zalewa
    Ile u Barana? 5-10 dni? To mało cierpliwy jesteś

  4. #764

    Domyślnie

    Dzisiaj jest 2 tygodnie odkąd złożyłem zamówienie. Nie wiem, może za dużo tych albumów (cztery) tym razem wziąłem i pan B. ma kłopoty z wyrobieniem się. W każdym razie zadowolony nie jestem, bo jutro mam termin oddania zdjęć klientowi i trzeba będzie jakąś rekompensatę zapewnić. Oczywiście zaraz mi ktoś napisze, że u Barańskiego tak jest i trzeba być cierpliwym, albo zamawiać albumy z paromiesięcznym wyprzedzeniem. Ale czy na tym ma to wszystko polegać? Dlaczego np. taki Empol jest w stanie zrealizować zamówienie w kilka dni, a i kontakt z nimi jest wręcz wzorowy (mailowo bez problemu)? Niestety pan Barański 'jedzie' na marce i o klientów się zbytnio nie stara.

  5. #765

    Domyślnie

    Masz pecha. Nie przypominam sobie, żebym tyle czekała. Ile masz dni na oddanie materiału od ostatniej sesji? Jak wygląda etap wybierania albumu - przed podpisaniem umowy i wykonaniem zdjęć, czy po oddaniu (lub tylko pokazaniu obrobionych do wyboru) zdjęć? Ja zamawiam album zaraz po otrzymaniu zadatku i nie mogę powiedzieć, żeby to był zły system pracy. Wykonam zlecenie, obrobię foty, album czeka już gotowy i sprawdzony - bezstresowo go wyklejam i na spokojnie zapraszam po odbiór... Jak to wygląda u Ciebie i co możesz zmienić, by to poprawić?

    Ps. Wczoraj wykleiłam 3 albumy, w tym jedno ze zleceń podpisałam na koniec sierpnia (kilka dni przed ślubem). Album przyszedł razem z kilkoma innymi (niemałe zamówienie) po kilku dniach.

  6. #766

    Domyślnie

    dokładniejak credka pisze - zamawiamalbumy najpóźniej tydzień przed ślubem (zamawiam w partiach po 3-4 albumy), max czekałem 10 dni roboczych...

  7. #767

    Domyślnie

    no ja też złożyłem zamówienie 3 września i do dziś albumu nie ma. No, ale ja nie mam parcia bo to album dla mnie

  8. #768

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Masz pecha. Nie przypominam sobie, żebym tyle czekała. Ile masz dni na oddanie materiału od ostatniej sesji? Jak wygląda etap wybierania albumu - przed podpisaniem umowy i wykonaniem zdjęć, czy po oddaniu (lub tylko pokazaniu obrobionych do wyboru) zdjęć? Ja zamawiam album zaraz po otrzymaniu zadatku i nie mogę powiedzieć, żeby to był zły system pracy. Wykonam zlecenie, obrobię foty, album czeka już gotowy i sprawdzony - bezstresowo go wyklejam i na spokojnie zapraszam po odbiór... Jak to wygląda u Ciebie i co możesz zmienić, by to poprawić?

    Ps. Wczoraj wykleiłam 3 albumy, w tym jedno ze zleceń podpisałam na koniec sierpnia (kilka dni przed ślubem). Album przyszedł razem z kilkoma innymi (niemałe zamówienie) po kilku dniach.
    U mnie wyglądało to do tej pory tak, że klient miał czas na zastanowienie się czy chce albumu, czy tylko odbitki. Po prostu zostawiałem tę kwestię na "po ślubie". Teraz już wiem, że to nie ma sensu, bo album może nie dotrzeć na czas (na oddanie materiału mam 3 tygodnie). W każdym razie myślałem, że w 2 tygodnie albumy spokojnie do mnie dotrą. Wczoraj dzwoniłem 3 razy do Barańskiego, chyba miał wyłączony telefon. A na maile oczywiście nie odpisuje.

  9. #769

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gerronimo Zobacz posta
    ... (na oddanie materiału mam 3 tygodnie)......
    Całe życie człowiek się uczy. Z klientami na sezon następny spisuj normalną umowę na oddanie materiału w terminie 60-90 dni, oraz zrób se zapis o albumie, że będzie na pewno ładny, ale na dziś nie wiadomo do końca jaki
    lub ułatw sobie życie kupując w grudniu np 10-30 sztuk, szczególnie w przypadku zaopatrzenia u Baranowskiego to dobre rozwiązanie
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 17-09-2011 o 19:57
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #770

    Domyślnie

    @robin102
    No tak, człowiek się uczy Umowy na nowy sezon spisuję już na nieco innych zasadach, od razu uwzględniam w nich album. Co nie zmienia faktu, że jednak p. Barański mógłby się bardziej starać.

Strona 77 z 127 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •