Close

Strona 125 z 127 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 241 do 1 250 z 1263

Wątek: albumy ślubne

  1. #1241

    Domyślnie

    jakby Ci to powiedzieć...? :P choć z drugiej strony gwarancja jest gwarancją, ale może zanadto wiele razy otwierałeś, ciągnąłeś i się odkleiło ?

  2. #1242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    jakby Ci to powiedzieć...? :P choć z drugiej strony gwarancja jest gwarancją, ale może zanadto wiele razy otwierałeś, ciągnąłeś i się odkleiło ?
    Leży sobie spokojnie, przymierzam na razie zdjęcia i układy, i w pewnych pozycjach jak go go rozkładam to słychać jak się rozkleja karta od okładki przy grzbiecie. Ten klej w ogóle nie trzyma. Czy tak się robi takie albumy? No fuck.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez avatarr Zobacz posta
    Wyslij im link do twoich zali , pomoze

    Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
    Ale co pomoże, już nie chce żadnych ich produktów.
    Ostatnio edytowane przez Brassai ; 19-09-2017 o 14:09

  3. #1243
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ludzie to się nigdy nie nauczą, że aby mieć spokój to cza u Marka albumy zamawiać.

  4. #1244

    Domyślnie

    Gdyby Barański robił 30-stki, to bym tam zamówił, ale 33cm, to jak dla mnie za wielki, za ciężki i się nie komponuje z 15x20 (ja uznaje tylko 1 zdjęcie na jednej karcie, no max 2 pionowe obok siebie i tyle) Choć byłem u niego, oglądałem i ładne robi. Aczkolwiek płótna odradzał, bo się ponoć jakieś plamy robią.

  5. #1245
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Barański jest drogi a kontakt z ludźmi z tej firmy jest co najmniej dziwny. Raz tam zamówiłem więcej tego nie zrobię.

  6. #1246

    Domyślnie

    Dla mnie rozmiar 30*30 na odbitki 15*23 jest za duzy , za duzo miejsca zostaje. Optymalnie 25*25. Taki wymiar pasuje do kazdego regalu , szafki, polki . Wieksze sa duze i nie praktyczne.

    Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
    FiX-owe Nikony
    http://zoltyserwisfotograficzny.info
    niezależne opinie klientów o serwisie "N"

  7. #1247

    Domyślnie

    Dla mnie na razie najlepszefoto.pl jest totalną porażką, firmą robiącą rozklejające się buble.

  8. #1248

    Domyślnie

    @Brassai, Tobie to chyba "nie jest pisane" to czym się zajmujesz... Ciągle jakieś problemy

  9. #1249

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarz Zobacz posta
    @Brassai, Tobie to chyba "nie jest pisane" to czym się zajmujesz... Ciągle jakieś problemy
    No od pewnego czasu też mam takie przeczucie. Nie chciałem już tego tu poruszać, ale z KrukBookiem też miałem reklamację. To była co prawda foto-książka, ich słynny flatbook, który drukują cyfrowo. No i na pierwszej realizacji zdarzył się spory odprysk tonera (na jednym zdjęciu, na twarzy młodego), reklamację uznali ale połowicznie. Wg ich regulaminu (polecam zapoznać się z takimi kruczkami), jeśli odprysk nie przekracza 1mm, to reklamacji nie uznają. Musiałem zrobić foto z przyłożoną linijką. No i nie uznali. Jedyne to wydrukowali tą stronę i wstawili jakimś cudem do książki, czyli ją rozkleili i skleili. Wyglądało ok. Ale niesmak pozostał. Wybrałem ich tylko dlatego, że podobały mi się oprawy. (Za kuriera musiałem zapłacić jednak sam). No raczej nie oddałbym czegoś takiego klientom (bo znałem ich prywatnie i wiedziałem, że z natury są roszczeniowi o drobnostki) z białą kropką na twarzy młodego wielkości 1mm w książce rozmiaru 22x26cm. Także KrukBook to kolejna firma której już nie uznaję. Ale chyba dobrze opisywać takie kwiatki.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    dla zdjęć 15x21 czy lepiej 15x23 najkorzystniejszy format kart to 28x28. 25x25 ciut mały, ciut ciasny choć się też da
    Dokładnie tak, najlepsze są 28x28, choć 30 też spoko.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    Panie, papier to nie wszystko chodzi też o jakość druku, a to temat rzeka...
    Racja. W cenie odbitek światłoczułych z maszyn Fuji nie ma alternatywy jakościowej. Druk cyfrowy to jest dziadostwo. Trzeba sporej wiedzy i kombinowania jaki papier do jakich zdjęć itp. Np. Kolorowe zbyt ciemne partie na papierach (prawdziwie) matowych, wychodza koszmarnie, jak na zwykłej gazecie.
    Ja co prawda mam Pigmentówkę Epsona Digigraphie, ale koszty są... oj są. Ale to jest dopiero najwyższa jakość nad jakości, ale nawet nie próbujcie się za to brać - koszty i czas na zdobycie wiedzy, nie dla każdego zabawa. Dlatego żaden zakład tego nie oferuje dla małych formatów. FineArt Book jest nie na polską kieszeń.
    Ostatnio edytowane przez Brassai ; 19-09-2017 o 17:50

  10. #1250

    Domyślnie

    Brassai - zachęcam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Chętnie przyjrzymy się Pana sprawie ponieważ wcześniej nie otrzymywaliśmy podobnych zgłoszeń

Strona 125 z 127 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •