Jeszcze raz dzieki.....
Ogladajac to zdjecie po odespaniu tego poranka stwierdzam ze jest nieco za jasno........jako wytlumaczenie napisze: wciaz ucze sie pracy z filtrami a material do obrobki wyglada zupelnie inaczej niz wczesnie wiec popelniac bede byki
Prosze was o szczere opinie.......
Wersja ciemniejsza, landrynka bo tak rano bywa
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami