Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Szyld......

  1. #11

    Domyślnie

    Jeszcze raz dzieki.....
    Ogladajac to zdjecie po odespaniu tego poranka stwierdzam ze jest nieco za jasno........jako wytlumaczenie napisze: wciaz ucze sie pracy z filtrami a material do obrobki wyglada zupelnie inaczej niz wczesnie wiec popelniac bede byki
    Prosze was o szczere opinie.......
    Wersja ciemniejsza, landrynka bo tak rano bywa



  2. #12

    Domyślnie

    Fajnie że wynajdujesz takie rzeczy mnie osobiście bardziej pasuje wersja ciemniejsza - no ale to rzecz gustu ilu oglądających tyle opinii.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lesiak Zobacz posta
    Bez zbędnego owijania w bawełnę - uwielbiam zacząć zdjęć od oglądania Twoich zdjęć.
    No toś owinął


    I żeby nie był kompletny offtopic to zdjęcie mi nie podchodzi. Wolę pełną naturalność jak na zdjęciach z popularną już wyspą.
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 13-07-2010 o 00:55

  4. #14

    Domyślnie

    Przyjemne zdjęcie,kadr mi się podoba .

  5. #15

    Domyślnie

    Ciekawe, oryginalne i w fajnych kolorkach zapodane .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •