Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Wynajem D3x Warszawa

    Dzień dobry

    Przymierzam się do czegoś w stylu sesji lifestylowej, która, jest szansa że zawiśnie na billboardacyh. Czy jest może w Warszawie możliwość wynajęcia aparatu nikond d3x? (body)

    Jeżeli ktoś coś wie, to poprosiłbym o jakieś namiary i ewentualną orientacyjną cenę.

    PS proszę nie przekonywać mnie do tego że lepiej od razu średni format, albo taniej wyjdzie średni analog i skan. Zresztą - to mam już przemyślane, namierzone i wycenione. Chciałem po prostu przy okazji sprawdzić jak pracuje się na tym aparacie i rozpoznać koszty.

    Z góry dziękuję i pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Może spróbuj w Nikon Polska.

  3. #3

    Domyślnie

    odezwij sie do http://photoproduction.pl/
    n astronie chyba nie maja ale w ofercie jest wypozyczenie d3x, tylko nie pamietam jaka cena (moze tu dac znac, moze sie komus przyda)

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trm Zobacz posta
    Przymierzam się do czegoś w stylu sesji lifestylowej, która, jest szansa że zawiśnie na billboardacyh.
    (...)
    PS proszę nie przekonywać mnie do tego że lepiej od razu średni format, albo taniej wyjdzie średni analog i skan.
    Analog w dzisiejszych czasach to czysta ekstrawagancja, ale żeby zasiać ziarno wątpliwości - na billboardy to 12 MPx jest w zupełności wystarczające, jak dobrze naświetlone, to może być i z kompakta
    No ale doskonale rozumiem motyw pobawienia się innym sprzętem Swoją drogą ciekaw jestem jakie są koszty, bo przystawka to circa 2k zł za dzień zdjęciowy.

  5. #5

    Domyślnie

    całkiem tanio: 450 netto
    Mamiya + Sony

  6. #6

    Domyślnie

    Ale na obrazku do sprzętu za te 450 nie widzę x...

  7. #7

    Domyślnie

    Bo tam nie ma X.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam,

    To co, można w wawie wynająć D3X czy nie? I za ile? Ciekaw jestem

    pozdrawiam,
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  9. #9

    Domyślnie

    można w Wawie w firmie profotorental.pl (4creators.pl) za 700zł netto D3x wziąść
    D3,85 1.4D,24-70 2.8, 135 2.0, 45 mm tilt/shift,70-200 VRII,profoto proB2x2 pro head x4,mamiya AFD+80mm,45 mm,150mm

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •